Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobisz aż 100zł za założenie darmowego konta bankowego w Millennium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Zarobisz aż 100zł za założenie darmowego konta bankowego w Millennium (/Temat-Zarobisz-az-100zl-za-zalozenie-darmowego-konta-bankowego-w-Millennium-130648)



Zarobisz aż 100zł za założenie darmowego konta bankowego w Millennium - lukasz.t - 18-03-2016 23:53

Witam,

Jakiś czas temu polecałem założenie konta w mBanku, obecnie sam jestem Klientem banku Millennium no i tu też jest bardzo ciekawy projekt na polecanie nowych klientów.


PROSTE I UCZCIWE ZASADY, o których możecie na spokojnie poczytać tutaj:

https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/polecam-bank-millennium

a tu znajdziecie informacje jak wiele usług jest w Millenium dostępnych za darmo:
https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360


1. Klikasz w mojego ref-linka, którego wyślę do Ciebie na PW
2. Składasz wniosek online aby otworzyć "Konto 360°" lub "Konto 360° Student" (dla osób w wieku 18–26 lat) w Banku Millennium wraz z kartą płatniczą
3. Po wypełnieniu wniosku wybierasz sposób aktywacji konta:
- przelewem z innego banku (które jest zarejestrowane na Ciebie)
- wizyta kuriera, który za darmo przywiezie umowę do podpisu
lub
- wizyta w oddziale i podpisanie dokumentów "po staropolsku": u Pani Krystyny w okienku
4. Do 31 maja 2016 płacisz kartą w sklepach minimum 360zł
5. ... i tyle... najpóźniej do 10 czerwca dostaniesz przelew z Millenium na gwarantowane Tobie 60zł i dodatkowo 40zł bonusu ode mnie (które ja przeleje z mojej premii za polecenie Ciebie) = 100zł czystego zysku


a teraz ważne szczegóły:

1. Konto 360° (zgodnie z podlinkowanymi wcześniej stronami) daje Ci wypłaty za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowe przelewy przez internet itd ale co bardzo ważne:


POD WARUNKIEM, ŻE W SKALI MIESIĄCA NA KONTO WPŁYNIE W JEDNYM PRZELEWIE MIN. 1000ZŁ I ŻE WYKONASZ MIN. JEDNĄ TRANSAKCJĘ KARTĄ MIESIĘCZNIE.


2. Konto 360° Student jest o tyle ciekawsze, że nie ma w nim obowiązku wpływu 1000zł, wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu

3. Dla każdego konta automatycznie jest aktywowany "Pakiet Bardzo Pomocny", który daje możliwość wezwania do domu np. hydraulika, aby przepchał Ci rury, co co tam potrzebujesz Tongue ale jeśli tego pakietu nie wyłączysz to po roku zacznie za niego być pobierana opłata.


WARTO WIĘC PAMIĘTAĆ ABY PAKIET TEN WYŁĄCZYĆ


Po aktywacji konta oczywiście sami też możecie zacząć je polecać innym i zacząć tak samo zarabiać jak ja. Jeśli nie macie jednak ochoty to oczywiście żadnego obowiązku polecania dalej konta nie ma. Ewentualnych chętnych możecie śmiało podsyłać do mnie Big Grin


Sam używam Konta 360 jako mojego głównego konta bieżącego i ani razu nic za nie nie musiałem płacić - ale zawsze spełniam te 2 warunki, o których mowa wcześniej.

W razie pytań wszystko mogę wyjaśnić co i jak.


Po odebraniu bonusu konto można oczywiście w czerwcu 2016 bez problemu zamknąć i w tym później będę mógł pomóc.


Zainteresowanych zapraszam na PW gdzie podam swojego ref linka.


Zarobisz aż 100zł za założenie darmowego konta bankowego w Millennium - yazir - 23-07-2016 09:04

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.