Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam]Strony które płacą za wykonywanie zadań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Szukam]Strony które płacą za wykonywanie zadań (/Temat-Szukam-Strony-ktore-placa-za-wykonywanie-zadan-130646)



[Szukam]Strony które płacą za wykonywanie zadań - worlej1 - 18-03-2016 22:58

Cześć, tak jak w tytule szukam stron które płacą za wykonywanie zadań(ankieta/reje itp.) z dobrym systemem poleconych, promuje różnego rodzaju strony z systemem poleconych na forach/fanpage/youtubie, ale niestety 3/4 z nich działa na zasadzie dana kwota od refa, a dużo lepszą opcją było by złapać z kilkaset osób i zarabiać na nich w sposób ciągły aniżeli jednorazowo. Jeśli ktoś zda dobre strony tego typu to podrzućcie. W ramach podziękowania mogę zarejestrować się z refa.


RE: [Szukam]Strony które płacą za wykonywanie zadań - grzechu323 - 18-03-2016 23:31

Microworkers Big Grin sam uciachałem 200 $ . Sorki nie doczytalem posta do końca . Tutaj nis ma reflinkow


RE: [Szukam]Strony które płacą za wykonywanie zadań - Dzipsiok87 - 19-03-2016 00:01

Clixsense - max 40 dolców w miesiącu przynajmniej w moim przypadku tak było kiedyś jak się tym zajmowałem