Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmienić nazwę fanpage na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zmienić nazwę fanpage na FB (/Temat-Jak-zmienic-nazwe-fanpage-na-FB-130628)

Strony: 1 2


Jak zmienić nazwę fanpage na FB - saiken - 18-03-2016 17:20

Mam taki fanpage : https://www.facebook.com/Bagietkaczosnkowazlidla/?ref=hl
chciałem ją sprzedać ale nikt mi nie chciał nawet 100 zł za to dać to olałem sprawę
I teraz takie pytanie jako , że nazwa jest trochę głupia jak ją zmienić , żeby była jakaś chwytliwa facebook mi ją zaakceptował a mógłbym wrzucać jakiś inny content?>


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - erner - 18-03-2016 18:10

Wejdz na fp i zakładka informacje i przy nazwie fp kliknij edytuj. Nie ma za co


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - saiken - 18-03-2016 18:23

To to wiem , ale musi to być związane z tematyką ma się rozumieć? chciałem na jakieś ero przerobić i nie dało rady :F


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - Dante_/ - 19-03-2016 22:03

Co mi wiadomo to zmiana nazwy samodzielnie na FB jest dozwolona do 200like'ów, ALE możesz napisać do supportu facebook'a z prośbą o zmianę nazwy i powinni zmienić Tobie.


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - matiu0100 - 19-03-2016 23:15

(18-03-2016 17:20)saiken napisał(a):  Mam taki fanpage : https://www.facebook.com/Bagietkaczosnkowazlidla/?ref=hl
chciałem ją sprzedać ale nikt mi nie chciał nawet 100 zł za to dać to olałem sprawę
I teraz takie pytanie jako , że nazwa jest trochę głupia jak ją zmienić , żeby była jakaś chwytliwa facebook mi ją zaakceptował a mógłbym wrzucać jakiś inny content?>
Jeżeli chcesz to mogę Ci w tym pomóc ponieważ sam nie wiem dlaczego ale osoby które nie mogą zmienić nazwy powyżej ilus tam like to mi się udaje. Więc jeżeli chcesz to mogę Ci pomóc i Zmienić Ci nazwę.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - erner - 20-03-2016 09:18

(19-03-2016 23:15)matiu0100 napisał(a):  
(18-03-2016 17:20)saiken napisał(a):  Mam taki fanpage : https://www.facebook.com/Bagietkaczosnkowazlidla/?ref=hl
chciałem ją sprzedać ale nikt mi nie chciał nawet 100 zł za to dać to olałem sprawę
I teraz takie pytanie jako , że nazwa jest trochę głupia jak ją zmienić , żeby była jakaś chwytliwa facebook mi ją zaakceptował a mógłbym wrzucać jakiś inny content?>
Jeżeli chcesz to mogę Ci w tym pomóc ponieważ sam nie wiem dlaczego ale osoby które nie mogą zmienić nazwy powyżej ilus tam like to mi się udaje. Więc jeżeli chcesz to mogę Ci pomóc i Zmienić Ci nazwę.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Już tak się nie przechwalaj też mogę zmienić każdą nazwe fanpage i moje wznioski nie są sprawdzane przez facebooka. Ponadto trwa to 5min.


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - matiu0100 - 20-03-2016 09:26

(20-03-2016 09:18)erner napisał(a):  
(19-03-2016 23:15)matiu0100 napisał(a):  
(18-03-2016 17:20)saiken napisał(a):  Mam taki fanpage : https://www.facebook.com/Bagietkaczosnkowazlidla/?ref=hl
chciałem ją sprzedać ale nikt mi nie chciał nawet 100 zł za to dać to olałem sprawę
I teraz takie pytanie jako , że nazwa jest trochę głupia jak ją zmienić , żeby była jakaś chwytliwa facebook mi ją zaakceptował a mógłbym wrzucać jakiś inny content?>
Jeżeli chcesz to mogę Ci w tym pomóc ponieważ sam nie wiem dlaczego ale osoby które nie mogą zmienić nazwy powyżej ilus tam like to mi się udaje. Więc jeżeli chcesz to mogę Ci pomóc i Zmienić Ci nazwę.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Już tak się nie przechwalaj też mogę zmienić każdą nazwe fanpage i moje wznioski nie są sprawdzane przez facebooka. Ponadto trwa to 5min.
Hahaha" już się nie przechwalaj"... Żałosny jesteś Smile
I nie pisze do Ciebie tylko do osoby która szuka pomocy, więc oleje to Smile

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - matii1111 - 21-03-2016 14:12

tez kiedys do mnie taki koles pisal '' ze on umie zmienic nazwe fanpage '' ale musze mu dać menadżera :v ... wiadome jak to sie skończyło 40000 like poszło ...


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - matiu0100 - 21-03-2016 18:01

(21-03-2016 14:12)[email protected] napisał(a):  tez kiedys do mnie taki koles pisal '' ze on umie zmienic nazwe fanpage '' ale musze mu dać menadżera :v ... wiadome jak to sie skończyło 40000 like poszło ...
No to taki koleś Smile
A nie ja Smile
A jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to napisze a czy skorzysta czy nie to już jego sprawa Smile

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zmienić nazwę fanpage na FB - Wixx - 21-03-2016 18:14

To może tutaj napisz, bedzie szybciej :-)