Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ (/Temat-DollarClix-wykonywanie-zadan-klikanie-MinuteStaff-duze-stawki-wyplata-od-1-130610)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - mostow - 18-03-2016 09:00

Nowy program w stylu instaGC, UltimateGPT. Duże stawki za kliknięcie w MinuteStaff, gdzie najwięcej i najłatwiej zarobimy.
Wypłata od 1$ na PayPal, od 5% na Payza. Płacą także na konto Bitcoin.
Link:
http://www.dollarclix.com/home?ref=mostow
Czysty:
http://www.dollarclix.com


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - mostow - 18-03-2016 10:16

W menu OFFER WALLS - PTCWall w zakładce Quick Tasks by dostać 10 punktów wystarczy polubić zdjęcie! Szukajcie zadania za 10 punktów, czyli 10 centów.


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - zugula92 - 18-03-2016 11:15

jak stawka z minutestaff? np. zadania ex - na ayuwage masz 0,03$ a tutaj?


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - lityhre - 18-03-2016 12:18

Ktoś ma jakieś dowody wypłat?


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - mostow - 18-03-2016 13:59

Tutaj też za ex masz 3 centy

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - mostow - 24-03-2016 19:16

Moja pierwsza wypłata. Oto dowód:

[Obrazek: Dollar_Clix.jpg]


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - Fox90 - 25-03-2016 10:26

A borą coś za wysłanie? Bo na insta jest te 20 cenciaków a tutaj?


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - Fricooo - 25-03-2016 10:32

Tutaj jest 1%. Dzisiaj zleciłem wypłatę i czekam aż dojdzie Smile


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - mostow - 25-03-2016 11:03

Mi 1 dzień szła. Na plus tylko 1% zabierają i w MinuteStaff dobre stawki. Zapraszam do rejestracji niezdecydowanych. Link na początku.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: DollarClix - wykonywanie zadań, klikanie, MinuteStaff, duże stawki - wypłata od 1$ - Emsey900 - 25-03-2016 12:33

(25-03-2016 11:03)mostow napisał(a):  Mi 1 dzień szła. Na plus tylko 1% zabierają i w MinuteStaff dobre stawki. Zapraszam do rejestracji niezdecydowanych. Link na początku.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Ile dziennie da radę zarobić?
Od ilu wypłata ? Są tam jakieś 2 rodzaje gotówki [monety i worek] ile czego trzeba na 1$?
Sory za takie pytania ale dopiero zaczynam z tym przygodę

Wysłane z mojego LG-D620