Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słuchawka bluetooth Iqua - Potrzebna pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Słuchawka bluetooth Iqua - Potrzebna pomoc. (/Temat-Sluchawka-bluetooth-Iqua-Potrzebna-pomoc-13061)



Słuchawka bluetooth Iqua - Potrzebna pomoc. - Admin - 05-09-2010 01:04

Witam mam pewien problem,

posiadam headseta Iqua Bhs-316 i chcialbym go moc uzywac na tsie/skypie - wlaczylem parowanie laptop go wykryl dodalem go wpisalem klucz 0000 (zaakceptowal) i zostal dodany, jedank teraz gdy wlacze jego wlasciwosci i wejde w liste "uslugi" to jest ona pusta - nic sie tam nie pojawia - i w tym momencie nie mam pojecia co dalej moge z tym zrobic (jest to headset do telefonu jednak sadze ze powinna byc mozliwosc podpiecia go do do lapa). Nigdzie nie pojawia sie nazwa sluchawek. Jesli ktos jest w stanie doradzic bede bardzo wdzieczny odwdziecze sie reputem za rozwizanie problemu.


RE: Słuchawka bluetooth Iqua - Potrzebna pomoc. - Zythus - 05-09-2010 05:15

Może po prostu nie jest z laptopem kompatybilny... :x, nie wiem


RE: Słuchawka bluetooth Iqua - Potrzebna pomoc. - Marczyk - 05-09-2010 11:25

Sam miałem/mam ten problem z moim HS Sony do PS3, czytałem o tym trochę że podobno nie da się go skonfigurować pod Laptopa. Kiedyś(dość dawno;p) zapytałem na TSie, co niektórzy o tym sądzą, czy jest to możliwe aby to działało. No i Leo zapodał mi tego linka:
http://blog.komeil.com/2009/05/installing-bluetooth-headset-in-windows.html
Niestety nie mogę Ci powiedzieć czy to działa, bo sam tego nie testowałem(min. ze wzg. na to że nie mam Visty i nie rozkminiam MWS ). Mam nadzieje że się przyda.


RE: Słuchawka bluetooth Iqua - Potrzebna pomoc. - Admin - 05-09-2010 12:42

w tym problem ze mam xpka i te stery nie podejda=/

wciaz licze na Wasza pomoc