Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z paypalem :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z paypalem :( (/Temat-Problem-z-paypalem-130604)



Problem z paypalem :( - Jork - 17-03-2016 23:49

Witam

Chciałem zakupić fanpage u kolegi z forum kwota wynosiła 13zł i standardowo jak zawsze wysyłam na podany adres pieniążki ale kolega po kilkunastu minutach pisze, że pieniądze mu nie doszły a ja nie mam też tej tranzakcji nawet, że była wykonywana więc wysłałem jeszcze raz i znów to samo kolejne 13zł z konta odjęte a kolega pieniędzy cały czas nie dostał i ani 1 ani 2 tranzakcji nie ma w wykonywanych tak jakby wgl jej nie było przez sku**ysnów jestem 26zł w plecy Angry
A pieniądze były 2 razy wysyłane Sad
Co mam z tym teraz zrobić pogodzić się z tym ?
Chciałbym odzyskać swoje pieniądze Angry
Ten paypal to tylko bombe na nich spuścić, jak mogą pieniądze ginąć. Mam konto w mBanku i załóżmy że robię przelew na 2000zł i pieniądze nagle giną nie ma ich w wykonywanych a pieniądze zgineły Angry
Czyste złodzieje ten paypal


RE: Problem z paypalem :( - fabian51 - 18-03-2016 10:34

są 2 wyjścia albo wysylales pod zly email albo kolega cie oszukal


RE: Problem z paypalem :( - radek0389 - 18-03-2016 10:44

Ale jeśli kolega go oszukał, to co to ma wspólnego z faktem, ze transakcji nie ma na liście.
Proponuje najrozsądniejsze rozwiązanie, kontakt telefoniczny z pp.


RE: Problem z paypalem :( - Podgor - 18-03-2016 14:32

Wczoraj miałem taki sam problem, transakcje zostały zrealizowane dopiero po kilku godzinach.


RE: Problem z paypalem :( - marcel_kk - 18-03-2016 15:28

@[Jork] wczoraj PalPay miał opóźnienia w realizacji transakcji.
Do kolegi pieniążki dotarły z opóźnieniem, powinien oddać Ci kwote z drugiego przelewu 13 zł i dać fanpage.


Problem z paypalem :( - Artinesse - 27-02-2018 16:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.