Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiać Pasywnie ale Łatwo i do Przodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiać Pasywnie ale Łatwo i do Przodu (/Temat-Zarabiac-Pasywnie-ale-Latwo-i-do-Przodu-130581)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - kulasek - 19-04-2016 20:49

Dzień 35

2 dni czekania i kupujemy kolejną paczkę Wink Taki sposób zarabiania mi się podoba Wink


21 - Aktywne paczki
8,44 $ - Aktualny stan konta

[Obrazek: 20r2p6v.jpg]

Chcesz ze mną zarabiać? Smile Pisz na priv! Pomogę Ci Tongue


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - kernst - 19-04-2016 21:01

Powodzenia! Życzę Ci jak najlepszych zarobków, a o TM spokojnie do lipca powinien płacić, a potem wszystko się okaże Smile


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - kulasek - 23-04-2016 09:43

Dzień 39

Witajcie Wink

22 paczki na koncie Wink Stan paczek cały czas rośnie! Wieczorem kupujemy kolejną Smile A w między czasie skorzystam z pięknej pogody i zaraz wybieram się na rybki Wink Taki sposób zarabiania uważam, za świetny! Poświęcam 10 minut dziennie i resztę dnia mam dla siebie, a $$$ rosną Wink

Pozdrawiam !!!

22 - Aktywne paczki
40,92 $ - Aktualny stan konta

[Obrazek: 2r2sk0o.jpg]


Chcesz ze mną zarabiać? Smile Pisz na priv! Pomogę Ci Smile

https://trafficmonsoon.com/?ref=Lucek69


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - Bidbar96 - 23-04-2016 10:50

Podziwiam za odwagę, nie chce mi sie przewijać, zleciles choc jedna mini wyplate by sprawdzic czy to nie


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - kulasek - 23-04-2016 11:40

Skromna ale natychmiastowa wypłata na konto Wink

[Obrazek: 2nkmnw9.jpg]


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - Pan Inwestor - 24-04-2016 17:15

Zacząłeś w Marcu, gdy już tylko była możliwość wejścia z Payza, więc wypłacasz :-) Jednak jest sporo osób, które 'umoczyły' pieniądze z PayPala i teraz są w ciemnej d.... Życzę Ci aby program płacił jak najdłużej przez Payza ale coś mi mówi, że z tym procesorem może być za jakiś czas afera ;-)


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - kulasek - 08-05-2016 09:30

Witam Smile

Nie było mnie już tu spory czas spowodowany dużym natłokiem pracy... Oczywiście wiele się u mnie zmieniło odnośnie moich programów w których obecnie zarabiam Smile Zacznę od:

TrafficMoonson

Dzień 55

W tym programie działam od 14.03.2016r. Na start zakupiłem 10 adpacków Smile Dzisiaj mija 55 dzień. Mój plan jet taki, że wszystkie moje zarobione środki reinwestuję. Smile Doszedłem do 26 paczek i zgodnie z przewidywaniami dziś wygasły moje zakupione na start 10 paczek Tongue

[Obrazek: 8y6z5c.gif]

Tak jak wcześniej zapowiadałem, zamierzam działać we dwóch programach Smile Tym drugim programem jest:

FutureAdPro

A więc 02.05.2016r. kupiłem swoją pierwszą paczkę reklamową. Kupiłem, przetestowałem i faktycznie tak jak plan marketingowy zakładał, naliczenia są i będę mocno trzymać kciuki, że będzie tak już przez bardzo długi czas Smile
Ale to nie wszystko! Postanowiłem, że zainwestuję więcej w usługi reklamowe w FAP, dlatego zamierzam wybrać 250$ z TM i przenieść je na konto FAP Smile
Będę działać w dwóch programach. Zaznaczę, że nie mam parcia na to aby w jak najszybszym czasie zarobić i wybrać jak najwięcej $$$
Dla mnie ważnym czynnikiem jest to aby zarabiać stabilnie !!!
Będę cały czas reinwestował i powoli ale systematycznie pomnażał swoje Adpacki. Smile Mój cel, który chce osiągnąć to wypłacać środki co miesiąc w granicach 300 $ +[align=center] Tongue (ok. 1000 PLN).

[Obrazek: 29y4h00.gif]

[Obrazek: dliwww.gif]

Chciałbym pochwalić się również moim pierwszym sukcesem, którym jest mój pierwszy aktywny polecony Smile Pozdrawiam Cię Piotr Smile Kolega wykupił 25 paczek na start, program mu się spodobał i jak sam zauważył jest bardzo prosty w obsłudze. Usługi reklamowe działają i zastanawia się nad kupnem kolejnych 25 paczek Smile A ja sam nad kupnem abonamentu, który pozwoli mi więcej zarabiać na prowizjach Smile Na dziś myślę, że to tyle z mojej strony. Mamy piękną pogodę na dodatek niedzielę więc po obiedzie pakujemy sprzęt do auta i wybieramy się na:

[Obrazek: 25s0kup.gif]

Pozdrawiam Wszystkich Smile



Chcesz ze mną zarabiać? Smile Pisz na priv! Pomogę Ci Smile

https://trafficmonsoon.com/?ref=Lucek69
http://kulasek.futurenet.club/futureadpro


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - tomek019 - 08-05-2016 09:55

FAP to bardzo dobry wybor a abonament szkoda ze nie zakupiony odrazu , bo mialbys wiekszy zysk ale tak czy siak jesli dalej bedziesz dzialac i zdobywac poleconych to kupuj jak najszybciej Smile 3% a 8% to delikatna roznica Big Grin milego wedkowania i zarabiania w takim razie Wink

tapnięte


RE: Zarabiać Pasywnie ale Łatwo i do Przodu - kulasek - 08-06-2016 19:04

Wracamy Panie i Panowie Smile

FutureAdPro

Na wstępie przypomnę kiedy co i jak. Tongue 2 maja kupiłem pierwszą paczkę reklamową. Zaraz po tym wpadł mój pierwszy aktywny polecony Smile W międzyczasie dokupiłem kolejnych 5 paczek i skupiłem się na budowaniu mojego zespołu. Dziś mija 37 dzień od zakupu mojej pierwszej paczki, a mam ich już 12 na swoim koncie Smile Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, ponieważ do FAP dołączyły kolejne osoby, które zamierzają zarabiać w łatwy i prosty sposób dużą kasiorę $$$ Na dzień dzisiejszy Mój team liczy już 4 aktywne osoby oraz 1 aktywną w drugiej linii. Co mogę jeszcze dodać? Program działa i nadal będzie prężnie działać. Naliczenia z paczek są i będą. I najważniejsze FAP jest wypłacalny! Sam na swojej skórze to doświadczyłem Smile Szczerze? Nie spodziewałem się takich wyników już po pierwszym miesiącu bycia w tym programie Smile A to dopiero początek Smile Ajee!!! Tongue Na prawdę wszystkim jeszcze niezdecydowanym osobom śmiało polecam ten program i taką formę zarabiania $$$ w internecie Smile

[Obrazek: 33wxopg.jpg]


MXRevShare

Czas na MXR Smile 29 maja założyłem konto. Na dzień dzisiejszy posiadam 1 paczkę za 50$. Czekam na resztę $, które powoli kończą się wypracowywać w Trafficu i bez wahania przenoszę je do MXR! Co tu więcej dodawać? Naliczenia w programie są moim zdaniem na prawdę spore i warto w niego wchodzić. Można w niedługim czasie zbudować sobie konkretnie konto oraz do tego zespół i doić kolejne $$$ Smile

[Obrazek: rm4h9x.jpg]


Chcesz ze mną zarabiać? Dołącz do mojego zespołu! Pisz na priv! Pomogę Ci Smile

http://kulasek.futurenet.club/futureadpro
https://mxrevshare.com/pl/?r=kulasek


RE: Zarabiać Pasywnie ale Łatwo i do Przodu - tomek019 - 08-06-2016 21:21

W MXR kupuj te male paczki teraz az do 100 Wink zwiekszysz dziennie naliczenia w szybszy sposob Wink

tapnięte