Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiać Pasywnie ale Łatwo i do Przodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiać Pasywnie ale Łatwo i do Przodu (/Temat-Zarabiac-Pasywnie-ale-Latwo-i-do-Przodu-130581)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Zarabiać Pasywnie ale Łatwo i do Przodu - kulasek - 17-03-2016 12:01

Witam Was wszystkich serdecznie Wink


Na wstępie kilka słów o sobie Smile Mam na imię Bartek. Mam 25 lat. Aktualnie na co dzień działam w branży budowlanej jako pracownik fizyczny. Tongue Chciałbym zaznaczyć, że dotychczas nigdy nie zarabiałem przez internet. Głownie zależało mi na tym aby zarabiać nie poświęcając na to zbyt dużo czasu. Wybór padł na programy typu Revenue Share. Pierwszym programem był Traffic Monsoon Smile Do TM namówił mnie mój znajomy, który krok po kroku pokazał i nauczył mnie korzystać z usług TM Wink Jak każdy początkujący, który zamierza rozpocząć swoją przygodę zarabiania przez internet miałem wiele pytań i wątpliwości od czego zacząć i jakie podjąć pierwsze kroki Wink Postawiłem na TM. W Trafficu byłem niedługi czas, ok dwóch miesięcy. Po tym czasie postanowiłem swoje środki zdywersyfikować i podzieliłem je na dwa programy. Smile

FutureAdPro

oraz

MXRevShare


Działam w dwóch programach. Zaznaczę, że nie mam parcia na to aby w jak najszybszym czasie zarobić i wybrać jak najwięcej $$$
Dla mnie ważnym czynnikiem jest to aby zarabiać stabilnie !!!
Jaki jest mój biznesplan? Tongue Będę cały czas swoje środki powoli ale systematycznie reinwestował oraz budował swój mocny zespół Smile Mój cel, który chce osiągnąć to wypłacać środki co miesiąc w granicach 300 $ +/-(ok. 1000 PLN).

Oczywiście, jeśli zainteresuje Cię mój temat, będziesz potrzebować odpowiedzi na temat powyższych biznesów, pisz śmiało! Pomogę Ci Smile


-----------------------------------------------------------------------------


Zaczynamy !!! Wink

Mój pierwszy cel - wszystkie zarobione $ planuję reinwestować.

Z dniem 14.03.2016 zakupiłem 9 adpacków.

W dniu 17.03.2016 na moim koncie wygenerowałem 23$ i dokupiłem 10 paczkę Wink

Dzień 3

10 - Aktywne paczki
1,40 $ - Aktualmy stan konta

[Obrazek: 1zn659s.jpg]


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - mikuss - 17-03-2016 12:08

Inwestowanie teraz w upadający program to w mojej ocenie szczyt głupoty.
W każdym dzienniku pracy życzy się powodzenia, a w tym przypadku ja życzę straty bo strata nauczy Cię może rozumu.
Zawsze też kolegę za doprowadzenie do niekorzystnego zarządzania własnym mieniem możesz pozwać do sądu i wtedy odzyskasz stracone pieniądze, oraz uzyskasz odszkodowanie za poniesione straty


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - kulasek - 17-03-2016 12:12

mikuss

Upadający program? Dzięki za informację Wink Czas wszystko zweryfikuje Wink Pozdrawiam.


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - Wixx - 17-03-2016 17:09

Opinie są rózne, niby upada, a sporo wypłaca, ciężko cokolwiek zdecydować :-)

W każdym razie powodzenia!


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - abrzyski88 - 17-03-2016 17:43

Ja osobiście to w TM bym nie wszedł, ale życzę powodzenia [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - kulasek - 18-03-2016 10:15

Dzięki Panowie za wsparcie Wink

Dzień 4

10 - Aktywne paczki
12,10 $ - Aktualny stan konta

[Obrazek: 24giskw.jpg]


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - full2000 - 18-03-2016 16:13

Zdecydowanie wolał bym inwestować w pewniejszy program (np. mxrevshare) aczkolwiek życzę powodzenia ! Smile


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - Zaperr44 - 18-03-2016 18:05

Odważny jesteś wchodząc w program który ledwo dyszy Tongue


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - kulasek - 20-03-2016 10:15

Dzień 6

10 - Aktywne paczki
32,46 $ - Aktualny stan konta

[Obrazek: ekjm14.jpg]


RE: Dziennik pracy by kulasek - TM. - xcube2 - 20-03-2016 11:44

Powodzenia Smile