Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy dzień zarabiania w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pierwszy dzień zarabiania w internecie (/Temat-Pierwszy-dzien-zarabiania-w-internecie-130566)

Strony: 1 2 3


Pierwszy dzień zarabiania w internecie - KaSh99 - 16-03-2016 20:55

Cześć, chciałbym Wam opisać mój dziennik pracy, który zrobiłem kilka dni temu. Od dłuższego czasu szukałem sposobu na zarobienie, bardziej dorobienie sobie kilku zł, nie zależnie czy legalnie czy nie. Jako, że mam 17 lat to nie za bardzo chcą mnie w pracy. Do tego dodam, że mieszkam w małym miasteczku- 2000 ludzi. Od jakiegoś czasu lurkowałem forum w poszukiwaniu jakiegoś protipu, pomocy do zarabiania pieniędzy. Na początku postanowiłem poklikać reklami na nuoboxa, stwierdziłem, że takie coś mnie nie interesuje- za wolne zarabianie, plus małe kwoty. Następnie wpłaciłem sobie 10 zł do bukmacherki w pewnym okresie nawet byłem plus 25 zł do przodu, lecz jak to wiadomo sport rządzi się swoimi prawami i raz się wygrywa, a raz nie- straciłem wszystko. Następnie szukałem jakiejś alternatywy wpałem na pomysł, żeby spróbować coś zarobiać na Mylead, w pierwszy dzień postanowiłem sobie wszystko ogarnąć obaczaić pomysł, przez noc wszystko obmyśliłem.

7:00 Pora działać, mimo że szkoła była następnego dnia postanowiłem zostać w domu.
7-9 Założyłem pare kont na fb, do tego na innych portalach społecznościowych, do tego śniadanko i szybki prysznic
9-10 Wszystkie teksty, które wysyłałem przygotowałem, miałem już wszystko co mi jest potrzebne do zarabiania pieniędzy
10-11 Wielki spam, po którym stwierdziłem, że coś musi wpaść
11-11:30 Zwątpiłem, że to działa
11:35 pierwsz wpłata- dałem niskie koszty SMS z 3/4 zł
11:50 otrzymałem w tym czasie 3 wpłaty ucieszony, że zarobiłem pierwsze pieniądze nie od rodziców znajomych, czy na sprzedaży ubrań etc.
11:50-12 radość z zarobienia 8,50 zł
12-14 przerwa pograłem sobie w coś, pooglądałem coś na yt
14-14:30 kolejny wielki spam
15 kolejna wpłata, lecz zwiększyłem kwote SMS, teraz dostałem ponad 10 zł, bo dodałem jeszcze jakieś bonusy
16-19 kolejna przerwa, wyszedłem na dwór
19:30 Przyszedłem do domu
20 Koleny spam
20:20 kolejna wpłata
20:30-20:50 Pisze ten tekst

W pierwszy dzień zarabiania w Internecie zarobiłem 30 zł, może nie dużo lecz też się wiele nauczyłem. Jestem ciekawe nastepnych dni, jak to będzie wyglądać.

Dodam tutaj jeszcze mój aktualny stan konta na chwile obecną.
[Obrazek: hajs123.jpg]


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - radek0389 - 16-03-2016 21:07

Jeśli to naprawdę twój pierwszy dzień na subach i zgarnąłeś 30 zł, to możesz być z siebie dumnySmile.


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - Gremquen - 16-03-2016 21:11

Zarąbiście Smile
Tak jak wspomniał kolega wyżej, jeśli cały post to prawda, to można Ci tylko pogratulować Smile


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - KaSh99 - 16-03-2016 21:17

Nie miałem styczności, z subami- niedawno nawet bym nie wiedzał, że takie coś isntieje. Obecnie w sumie, przynajmniej tak sądzę, nie liczy się dośiwadczenie, tylko pomysł i charyzma w dążeniu do celu.


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - tomek019 - 16-03-2016 21:36

Brawo Smile jesli to byl twoj 1 dzien to dobry wynik Lol


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - Scrapp - 16-03-2016 22:14

Real czy Fake content? a może cos innego? Smile


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - KaSh99 - 16-03-2016 22:33

Jak ktoś chce patent, który ja wykorzystuje to pisać pw, i rejestrować się z mojego refa http://adf.ly/1YRoNG


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - tomek019 - 17-03-2016 06:49

O juz reffami sypie Big Grin


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - KaSh99 - 17-03-2016 11:23

Jako, że patent sam wymyśliłem, głupotą byłoby rozdawanie go za darmo Tongue


RE: Pierwszy dzień zarabiania w internecie - KaSh99 - 17-03-2016 13:52

Dzisiejszy stan jest to 40/50 w ciągu 2 dni, dziś poświęciłem na strone 15 min.
[Obrazek: Przechwytywanie33.jpg]