Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Założenie pogotowia komputerowego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Założenie pogotowia komputerowego? (/Temat-Zalozenie-pogotowia-komputerowego-130565)

Strony: 1 2


Założenie pogotowia komputerowego? - dan0n3k10 - 16-03-2016 20:29

Witam, mieszkam w lokalizacji bardziej wiejskiej do najbliższego miasta mam około 15km, i z tego co się orientuje po zapytaniu znajomych i tak dalej tutaj w okolicach nie ma żadnej osoby zajmującej się naprawą komputerów i wpadłem na pomysł by założyć coś w stylu "pogotowia komputerowego" mam zamiar się zareklamować klasycznie karteczkami z numerem telefonu i rozwieszać je po słupach,tablicach ogłoszeń na wioskach i tak dalej pewnie wiecie o co chodzi impreza
Co do moich umiejętności to:złożyć komputer, usuwać usterki hardware oraz również optymizować instalować software (systemy,zabezpieczenia i td) skonfigurować routery i tak dalej, dużo by pisać krótko mówiąc mam raczej wystarczającą wiedzę do tego znajomym zawsze pomogę, naprawie i zawsze do mnie wracają Jerk2
Ponad to również potrafię co nie co w sprawie smartfonów,tabletów, nawigacji i tak dalej sprawy softwerowe nie są dla mnie probleme (zawsze lubiłem się tym bawić i się przez to wiele nauczyłembeka) Alee jest jedno ale a dokładnie skarbówka pokerface bo.. działalności nie opłacało by mi się założyć (płacić kilka stówek miesięcznie Lol) więc czy można jakoś tego uniknąć i w jakim czasie mnie skasują za brak działalności impreza? Warto spróbować czy nie? Bo w sumie nie muszę prawie nic inwestować 2


RE: Założenie pogotowia komputerowego? - Gremquen - 16-03-2016 20:32

Twoja działalność nie będzie regularna, tylko raz ktoś jest, raz przez miesiąc nikogo nie będziesz miał, to nie jest to ciągły zarobek i dg nie potrzebna - wtedy wrzucasz w dodatkowe zrodla przy rozliczaniu i po sprawie Wink

A wgl to jeśli będą ci płacić gotówką, nie masz zazdrosnych sąsiadów itp to wiesz co Smile


RE: Założenie pogotowia komputerowego? - Qazqazxsw00 - 16-03-2016 20:39

Jesli nie ma zasnej takiej firmy w twojej wsi to na plis.
Tak jak kolega wyzej nie bedziesz mial klientow zbyt czesto i regularnie. Myslales zeby to z czyms polaczyc? Np sprzedaz niedrogich sprzetow komuterowych typu myszki klawiatury sluchawki itd.
Albo jeszcze ksero drukarnia itp.


RE: Założenie pogotowia komputerowego? - dan0n3k10 - 16-03-2016 20:53

Nie chodzi głównie jedną wieś tylko o cały "okręg" jak by powiedzieć o całą gmine w sumie to 2, wiem że nie będę na tym zarabiał kokosów parę groszy na miesiąc ale lubię to robić to myślę że mógłbym na tym zarobić Big Grin oczywiście jeżeli wgl coś sensownego na tym zarobie to nie będę tych pieniędzy trzymał czy cały czas wydawał na głupoty tylko inwestował Lol
Czyli kupić taniej drożej sprzedać Jerk2.
Ale zawsze mogę później coś innego otworzyć tylko nie mam pomysłu konkretnego co, handel tanią elekroniką drobną też mogę do tego dołączyć ,kupowac w ali i sprzedawać tutaj.


RE: Założenie pogotowia komputerowego? - Gremquen - 16-03-2016 21:00

To może akademickie inkubatory przedsiębiorczości?
Za 3 stówki miesiecznie masz prawa firmy, nie placisz zusu, jesli nie masz 26 lat to podatku dochodowego też. Masz prawnika, księgową itp Smile


RE: Założenie pogotowia komputerowego? - dan0n3k10 - 16-03-2016 21:02

No muszę to sprawdzić bo mam 18 lat i status ucznia Huh


RE: Założenie pogotowia komputerowego? - edikiu - 16-03-2016 21:12

@up dolicz do tego dojazd a na wsiach zazwyczaj licho z autobusami chyba że masz jakąś motorynkę Big Grin A co do zarabiania z tego co wiem to sobie w serwisach nieźle liczą za naprawy itd. za instalacje Windowsa chcą 50 zł xD A jak bd się reklamował to poszukaj jakichś lokalnych serwisów ogłoszeniowych.


RE: Założenie pogotowia komputerowego? - DzejkobPL - 16-03-2016 21:17

(16-03-2016 21:12)edikiu napisał(a):  z tego co wiem to sobie w serwisach nieźle liczą za naprawy itd. za instalacje Windowsa chcą 50 zł xD A

A drugie 50 za instalację sterowników. Lol


RE: Założenie pogotowia komputerowego? - dan0n3k10 - 16-03-2016 21:17

Mam 2 samochody swoje i 2 rodziców do tego 2 motocykle więc z dojazdem problemu mies będzie beka


Założenie pogotowia komputerowego? - Mikey - 16-03-2016 23:09

(16-03-2016 21:17)DzejkobPL napisał(a):  
(16-03-2016 21:12)edikiu napisał(a):  z tego co wiem to sobie w serwisach nieźle liczą za naprawy itd. za instalacje Windowsa chcą 50 zł xD A

A drugie 50 za instalację sterowników. Lol

A kolejne 50 za konfiguracje internetu :|

Co do pytania, to poza naprawa komputerów etc moze jakiś sklepik własny z systemami, antywirusami itd?