Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a (/Temat-Wyciaganie-numerow-telefonu-z-facebook-a-130564)

Strony: 1 2


Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - radek0389 - 16-03-2016 20:06

Witajcie, tym razem szukam programu do wyciągania numerów telefonu z FB. Czyli odpalam bota a on zbiera i zapisuje do pliku numery naszych znajomych. Znacie coś takiego?


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - crockeer - 16-03-2016 20:33

Ja Ci wyciągnę jeden numer. Będzie nim 997. Kombinujcie dalej, a potem będzie : "O, matko dostałem wezwanie, ale ja byłem grzeczny.."


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - Qazqazxsw00 - 16-03-2016 20:35

Takie zachowanie nie jest zbyt zgodne z ptawem polskim. Bezposrednio nigdzie o tym nie pisze ale wiadomo w prawie polskim za wszystko mozna miec klopoty. Ale lepiej zapytac niz pozniek zalowac.


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - radek0389 - 16-03-2016 20:48

(16-03-2016 20:33)crockeer napisał(a):  Ja Ci wyciągnę jeden numer. Będzie nim 997. Kombinujcie dalej, a potem będzie : "O, matko dostałem wezwanie, ale ja byłem grzeczny.."

Zadałem konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi. Nie wiesz przecież do czego mi ta funkcjonalność potrzebnaSmile.


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - harley15 - 17-03-2016 01:24

(16-03-2016 20:06)radek0389 napisał(a):  Witajcie, tym razem szukam programu do wyciągania numerów telefonu z FB. Czyli odpalam bota a on zbiera i zapisuje do pliku numery naszych znajomych. Znacie coś takiego?
Ten dodatek do opery posiada taką opcję Smile
http://zarabiam.com/Temat-ZNISZCZ-FB-Facebook-Social-Toolkit-2-1-6-Premium-39-Cracked-127396


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - Wilson - 18-03-2016 21:19

No dobra, macie numery telefonów, ale co można z nimi sensownego zrobić? Spam sms jest zakazany, wpisywanie kodu za kogoś też to jak można je wykorzystać?


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - harley15 - 18-03-2016 23:35

(18-03-2016 21:19)Wilson napisał(a):  No dobra, macie numery telefonów, ale co można z nimi sensownego zrobić? Spam sms jest zakazany, wpisywanie kodu za kogoś też to jak można je wykorzystać?
Raczej Ci nikt nie powie jak to wykorzystać konkretnie Smile Musisz sam wpaść na coś ciekawego. W sumie nie wiem nawet czy jest to legalne pozyskiwanie takich nr Smile


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - Mokos - 19-03-2016 00:03

A kto się dowie że pozyskane są z FB? Dam wam przykład jak działają lokalne firmy w miastach.
Załóżmy ze kowalski wystawił na OLX samochód na sprzedaż i tam podał numer tel, nowe placówki które otwierają się w miastach wchodzą na olx i jak leci spisują numery i wysyłają smsy typu ''Zapraszamy do nowej placówki xxx'' Zadzwoniłem raz do takiej skąd mają mój numer- Pani odpowiedziała że z OLX.


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - rachman - 19-03-2016 01:30

Co za różnica skąd ma ktoś mój numer... Bez zgody nie wolno spamować na prywatne numery i maile. Więc? Uwierz mi że paragrafy są na takie czynności, inna sprawa że mało kto na to traci nerwy by ścigać spamera mailowego czy telefonicznego.


RE: Wyciąganie numerów telefonu z facebook'a - Sp00n - 27-03-2016 01:08

Dobra ludzie, przestańcie się spinać.... Kolega zadał pytanie, oczekiwał konkretnej odpowiedzi. Jeżeli ktoś chce kombinować to niech kombinuje co Ci do tego. Takie jest życie, że kombinować trzeba Smile