Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. (/Temat-Broker-uTrader-sygnaly-Wallstreetpro-net-opinie-130530)



Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - Patryk56 - 15-03-2016 23:12

Witam. Kolega podesłał mi link do tej strony WallStreetPro. Jest to partner brokera uTrade, który oferuje sygnały do opcji, a także automat który sam otwiera opcje. Po wpłacie depozytu 30 dni jest darmowe. A następnie usługa ma być płatna. Proszę o jakieś opinie co sądzicie o tego typu wynalazkach, czy można coś z tego wyciągnąć. Pani która dzwoniła z uTrade powiedziała, że automat ma około 70 % skuteczności. Ale wiadomo jak to w życiu bywa. Jak widzę, że coś jest bardzo kolorowe to nabieram dozy niepewności Smile


RE: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - MaLiN - 16-03-2016 00:04

Wiem, że http://handelbot.com/ współpracuje z Utraderem, ale o stronce którą podałeś, słyszę pierwszy raz. Dziwnie to wygląda, bo nie ma przedstawionego jak to dokładnie działa. Radziłbym się w to nie pakować, zanim nie zrobi się recenzji tego systemu Wink


RE: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - Patryk56 - 16-03-2016 00:36

A ten handelbot jest bezpieczny i sprawdzony ? Smile


RE: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - MaLiN - 16-03-2016 00:41

Co godzinę są otwierane opcje, jakoś tak bez żadnej analizy, tylko jakby to było w ciemno Tongue


RE: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - Patryk56 - 16-03-2016 00:46

Więc, kwestia losu, szczęścia i pewnie niema skuteczności tych sześćdziesięciu procent z kawałkiem ? Tongue O tym że opcje brane są na podstawie starych wyjadaczy to zapewne ściema ?


RE: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - MaLiN - 16-03-2016 00:52

Te sygnały z tych stronek mogą być generowane na podstawie jakiegoś algorytmu ale wątpię, że brane są tam chociażby wydarzenia ekonomiczne. W dodatku dla początkującego w opcjach tego typu sygnały to bezsens, to tak jakby mieć prawko a i tak komuś innemu kazać jeździć, zamiast samemu Lol

Nauka, nauka i jeszcze raz nauka!


RE: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - pies333 - 20-03-2016 20:23

nie ma roznicy czy początkujący czy nie. sygnaly trzeba dobrze poweryfikować. ja w koncu znalazłem spoko strone i idzie coś zarobić nawet.

a gram z sygnałów bo zwyczajnie nie mam czasu na samodzielne granie. Jak juz sie zarobie to rzuce dymanie na etat i bede luzem sobie grał i sie uczył


RE: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - MaLiN - 20-03-2016 22:28

(20-03-2016 20:23)pies333 napisał(a):  nie ma roznicy czy początkujący czy nie.

A potem płacz jest, gdy sygnały się nagle kończą, a inwestor próbuje inwestować na własną rękę z mizernym skutkiem. Chyba żeby z czegoś skorzystać, dobrze wiedzieć jak to działa? Wink


RE: Broker uTrader + sygnały Wallstreetpro.net - opinie. - nowy38 - 21-01-2017 22:40

Witam! Właśnie zacząłem przygodę z opcjami chętnie dowiem się coś wiecej na ich temat.