Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd pobieracie pliki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Skąd pobieracie pliki? (/Temat-Skad-pobieracie-pliki-130523)

Strony: 1 2


Skąd pobieracie pliki? - Kzof - 15-03-2016 19:32

Witajcie. Mam pytanie do filmowców. Mianowicie szukam od dłuższego czasu filmu Listy Do M (część druga) i nigdzie nie mogę go pobrać. Tutaj pytanie do was. Czy możecie polecić mi jakąś stronę skąd mogę dość szybko pobrać ten film? I ogólnie coś ciekawego do pobierania?


RE: Skąd pobieracie pliki? - boniek650 - 15-03-2016 21:51

na darkwarez.pl jest ten film i jest sporo serwerów z których można pobrać. Osobiście zazwyczaj tam wyszukuje linków, a pobieram poprzez nopremium.


RE: Skąd pobieracie pliki? - zoskaa33 - 15-03-2016 22:11

Ja wyżej. Albo peb.
A pobieram z http://www.nolimit24.pl - jest super bo nie ma żadnych ograniczeń a konto premium kosztuje grosze


RE: Skąd pobieracie pliki? - xOceanFirex - 05-04-2016 17:49

Polecam sieć P2P
Płacisz np na p2m forum kilka złotych i przez cały rok pobierasz najwygodniej jak sie da.


RE: Skąd pobieracie pliki? - zoskaa33 - 09-04-2016 10:16

Na stronie http://www.nolimi24.pl fajna nowość:

"Program partnerski
Jeśli już założyłeś konto w naszym serwisie, zacznij polecać nas innym osobom – rodzinie, znajomym, krewnym. Jeżeli dana osoba, z Twojego polecenia wykupi u nas konto premium, Ty dostaniesz automatycznie na swoje konto w serwisie przedłużenie czasu aktywności konta premium. Na przykład: ktoś kupuje z Twojego polecenia 7 dni konta premium ty otrzymujesz 1 dzień więcej, przy 14 dniowym koncie premium otrzymujesz 2 dni więcej, zaś przy 30 dniowym koncie premium, otrzymasz dodatkowe 7 dni aktywności. Ty dostajesz automatycznie na swoje konto bonusy. A jeśli z Twojego polecenia zacznie kupować doładowania 50 osób? Wóczas dni aktywności się kumulują. Łatwo to sobie obliczyć.

Niech inni korzystają z Twojego polecenia, a Ty będziesz zarabiał. Twój sukces to nasz Sukces!
Aby dołączyć do programu partnerskiego, pamiętaj aby każdemu znajomemu podać swój login, który należy wpisać podczas rejestracji w serwisie. Wówczas Twój program partnerski zostanie aktywowany!"


RE: Skąd pobieracie pliki? - AikidoPL - 09-04-2016 18:30

na warezach widziałem


RE: Skąd pobieracie pliki? - Visua Company - 12-11-2018 15:08

CDA - ściągniesz każdy dostępny dla Ciebie film


RE: Skąd pobieracie pliki? - Pawlak093 - 03-12-2018 23:17

Tylko na cda nie jest dostepny xD
Darkw.pl , dzisiaj pobieralem listy do m 3 wiec 2 chyba raczej tez jest


RE: Skąd pobieracie pliki? - KamilFA - 05-12-2018 11:37

a sprawdzałeś na agusiq-torrents.pl ? Tongue


RE: Skąd pobieracie pliki? - gingers - 08-04-2019 09:57

Jest dużo for z linkami, konto do serwisów hostujących obecnie najlepszą ofertę ma multihoster filebit jedno konto do 30-40 serwisów rapidu,fileshark, rapidgator itp. W cda.pl powoli filmów ubywa zamienia się vod a jego następcą jest fili.cc
Torenty trzeba pamiętać by wyłączyć udostępnianie w czasie pobierania, ale przez to sięc sie nie rozwija trzeba szukać prywatnych trackerów lub przez vpn w celu bezpieczeństwa bo na polskie filmy trzeba uważać przy torze