Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet (/Temat-Rozpoczecie-przygody-z-zarabianiem-przez-internet-130503)



Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - Viastek - 15-03-2016 14:54

Witam serdecznie, na wstępie chciałbym się przedstawić, jestem 21 letnim chłopakiem który postanowił rozpocząć przygodę z zarabianiem przez internet, będę możliwe jak najczęściej dodawał wpisy w dzienniczek, oraz "chwalił" się zdobytymi złotówkami w danym dniu.

Pracuję aktualnie na etacie, od października mam zamiar rozpocząć studia, czas jakim dysponuje jest różny, ale będę starał się poświęcać przynajmniej godzinkę dziennie na klikanie, bo od tego mam zamiar zacząć.

Gdzie będę klikał ? Otóż rozejrzałem się troszkę na forum, i wybrałem dwa wypłacalne programy mianowicie:
- Ayuwage
- Clixsense

Od jutra (16.03.16) zamierzam rozpocząć swoje działania, dziennik zakładam, ponieważ mam nadzieję, że będzie to swojego rodzaju motywacją, oczywiście poza samą chęcią dorobienia sobieSmile Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Wasza pomoc i sugestie, jeżeli znacie jakiś program, dzięki któremu można zarabiać bez inwestowania własnego kapitału, to śmiało proszę pisaćSmile

Cele:

- Marzec 16.03.16 - Kwiecień 16.03.16 rozpoczniemy skromnie od 50 zł


PS: Od 10.04 chciałbym zainwestować własny kapitał, na początek 1000 zł, jestem otwarty na propozycje, jeżeli ktoś zna jakiś program, i chciałby rozpocząć współprace bądź zostać moim mentorem w tej kwestii, to byłbym wdzięczny, i oczywiście zarejestruje się z refa, także zainteresowanych i dysponujących czasem, oraz cierpliwością, proszę o kontakt.
Gadu-Gadu: 58428049


RE: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - full2000 - 15-03-2016 16:36

Powodzenia ! Smile

PS. Pisałeś na końcu posta, że szukasz programu do inwestycji. Biorąc pod uwagę Twoją kwotę miałbym propozycję ...
Jeżeli jesteś zainteresowany - zapraszam na priv ! Cool


RE: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - jola8000 - 15-03-2016 17:54

Powodzenia w zarabianiu i prowadzeniu dziennika Smile


RE: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - mafiaziom - 15-03-2016 20:30

powodzenia


RE: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - Zawadson - 15-03-2016 20:46

Powodzenia!


RE: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - Cobra1974 - 15-03-2016 21:07

Powodzenia ale od razu Ci mówię, że Ayuwage często robi problemy czy to z kontem czy to z wypłacaniem lub dostępem do strony więc może być praca na darmo.


RE: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - Cobra1974 - 26-04-2016 15:52

Temat umarł?


RE: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - SamaniDHD - 26-04-2016 15:54

Powo Smile


RE: Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - hangarnabronie - 26-04-2016 16:06

Jeśli temat dalej "żyje" to polecam Ci inwestycję w programy Revshare'owe .
Mogę Ci polecić dwa programy na których działam: FutureAdPro (Jedyny Polski serwis Revshare) oraz mxrevshare (w tym możesz zacząć zarabiać bez inwestycji). Poleciłbym również trafficmonsoon, ale jego żywotność może okazać się dosyć krótka, więc wstrzymam się ; )
Jeśli chcesz jeszcze jakieś informacje, to napisz na pw.
Pozdrawiam Smile


Rozpoczęcie przygody z zarabianiem przez internet - Hybrid1990 - 06-12-2019 14:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.