Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie (/Temat-NeaTraffic-reklamuj-sie-albo-zarabiaj-0-5-dziennie-130483)



NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Fox90 - 15-03-2016 04:19

1.Zarabianie- strona jest identycznie zrobiona jak bux E-cik kto na niego wchodził ten wie kto nie to powiem tylko, że zarabia się tam punkty które wymieniamy na dolary. W przeciwieństwie do E-cika mamy tutaj bardzo korzystną wymianę bo już 900pkt = 1$. Punkty zarabiamy na oglądaniu reklam, oglądaniu youtuba, polubienia na G+ itp, itd. Są też bonusy dzienne, bonusy za klikanie jak i możliwość wpisywania kodów które dostajemy na maila a które dają dodatkowe punkty. Dziennie można osiągnąć około 200pkt a 100 to już kwestia kilku minut.
Wypłatę możemy zlecić po 900 wymianach/kliknięciach. To akurat da nam średnio 2$, mogę jedynie polecić kupno konta VIP bo kosztuje tylko 2$ więc zwróci się ono po jakimś tygodniu przy obecnej liczbie reklam, a należy pamiętać że ich liczba cały czas rośnie. Dodatkowo nie musimy wtedy oglądać reklam bo wyświetlane są one na zasadzie autosurfa.
2.Reklamowanie- ci jednak którzy już teraz wiedzą że nie będą klikać i tak mogą się zarejestrować ponieważ na start dostajemy 2000pkt których nie możemy wypłacić, ale które możemy przeznaczyć na reklamę w serwisie. Koszt reklamy można ustawić na 1-5pkt gdzie każdy punkt to 5 sekund trwania reklamy. Możecie zamieścić również swój filmik z youtuba ale każdy po 15 sekundach wyłączy, bądz wybrać jakąś inną formę promocji. Jest wiele jej sposobów, wszystkiego jeszcze nie ogarnąłem, konto plus jest za 2$ a stawarza dodatkowe możliwości.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z mojego reflinka w każdym z przypadków.

Refferal link: http://www.neatraffic.com/?ref=808
Czysty link: http://www.neatraffic.com/


RE: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj - Dzarooo - 15-03-2016 16:00

Poszlo z reffa obadamy temat ; )


RE: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Fox90 - 19-03-2016 17:46

Nastąpiły zmiany, niestety moim zdaniem na niekorzyść. Od teraz 900pkt to jeden dolar, wypłaty można natomiast zlecać już od pierwszego dnia.


RE: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Dzarooo - 20-03-2016 18:27

Co wiecej, wczesniej jak ktos juz mial punkty zamienione na dolce to i tak musi spelnic warunek 900 wymian ruchu...szkoda bo mi brakuje az 800 Tongue


RE: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Fox90 - 20-03-2016 18:39

No, niezle namieszali, napisałem im że przeginają Smile W sumie teraz najlepszym wyjściem to jest albo kupienie konta VIP od razu albo z uzbieranej kasy. Mi brakuje 300, akurat po tych 900 będą 2 dolary i kupuję za to plusa a potem to już na automacie niech się nabija, osób jest coraz więcej więc i reklam coraz więcej więc plus wskazany Smile 500pkt było spoko, teraz to tylko konto plus żeby reklamy leciały na autosurfie.


RE: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Dzarooo - 25-03-2016 15:50

(20-03-2016 18:39)Fox90 napisał(a):  No, niezle namieszali, napisałem im że przeginają Smile W sumie teraz najlepszym wyjściem to jest albo kupienie konta VIP od razu albo z uzbieranej kasy. Mi brakuje 300, akurat po tych 900 będą 2 dolary i kupuję za to plusa a potem to już na automacie niech się nabija, osób jest coraz więcej więc i reklam coraz więcej więc plus wskazany Smile 500pkt było spoko, teraz to tylko konto plus żeby reklamy leciały na autosurfie.

Widziales juz co zrobili nowego ?Tongue 5000pkt za dolca Big Grin a do tego zeby wyplacic trzeba miec 2500 wymian ruchu ... a bylo jeszcze ostatnio 900 Big Grin mocno sie zastanawiam czy te 2 dolce co mam do wyplaty sa oplacalne klikania jeszcze przeszlo 2000 reklam Tongue


RE: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Fox90 - 25-03-2016 16:24

Zmienili na 2500 kliknięć? Oni są śmieszni, już po zmianie punktacji za dolara wiedziałem że zrezygnuje po pierwszej wypłacie, a teraz rezygnuje już nawet z pierwszej wypłaty. Olać ten program, nie ma się co wygłupiać.


RE: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Fox90 - 25-03-2016 23:42

Napisałem im że są chyba śmieszni to mi powiedzieli żebym czytał FAQ, napisałem im że po pierwsze czytam, a po drugie w ich FAQ nadal istnieje 900exchanges=1$ a wiadomości żadnej nie przysłali więc niech przestaną pieprzyć, no i zostałem zbanowany Smile


RE: NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Dzarooo - 26-03-2016 00:16

hehe, no smieszni to oni sa Tongue rozumiem ze to 500/1$ to bylo bardzo korzystne dla klikajacych i chcieli to zmienic, ale 5000? bez zadnej ruletki (jak w E-ciku) toc to nie wiem czy przez miecha wyklikasz tyle Tongue pomijajac ze zasady zmieniaja czesciej niz kobieta zdanie Tongue (nie ujmujac nic plci pieknej Wink )


NeaTraffic- reklamuj się albo zarabiaj 0,5$ dziennie - Hybrid1990 - 09-10-2018 17:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.