Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wyborem sposobu zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem z wyborem sposobu zarobku (/Temat-Problem-z-wyborem-sposobu-zarobku-130481)



Problem z wyborem sposobu zarobku - Klacik - 15-03-2016 00:52

Witam,

Mam na imię Kuba, za miesiąc kończę 18 lat i w sumie w zarabianiu przez internet jestem laikiem. Czytam o tym od tygodnia, lecz moje próby zrobienia czegoś są bezskuteczne. Próbowałem następujących sposobów:

a) ewhoring (próba perswazji do wysłania sms'a na eForsa) - bezskutecznie

b) skracanie linków (do tego niestety z tego co mi wiadomo trzeba mieć w miarę duże zaplecze np. fanpejdzy aby jakoś to hulało) - bezskutecznie z powodu braku jakiegokolwiek fp

c) premium sms (około 500-600 wejść i 0 leadów, pracowałem na stronie MyLead) - bez zysku

d) sub sms (konta na fb padają mi jak muchy, a fb to chyba najlepsza platforma do tego zabiegu) - bezskutecznie z powodu braku fejk ów

Czy mógłby mi ktoś podsunąć pomysł? Nie mówię tu o gotowej niszy, chciałbym wskazówkę za co powinienem się brać. Jakich zarobków oczekuje? Kilka dolców dziennie w zupełności mnie zadowala na początku. Fajnie byłoby robić 4-5$ na dzień.


RE: Problem z wyborem sposobu zarobku - rachman - 15-03-2016 01:11

Pełnoletniość daje możliwość założenia na siebie darmowych kont bankowych - już kilkadziesiąt zł od sztuki wpada Smile Rodzice mają kasę? Założyć parę lokat - następne parę dych/stów. Jak coś chcesz z takich klimatów to daj znać Wink Na wymienionych przez Ciebie się nie znam za bardzo sposobach.


RE: Problem z wyborem sposobu zarobku - hubert5544 - 15-03-2016 06:13

Jak masz już (i jeszcze Smile ) 18 lat to jesteś w bd dobrej sytuacji Wink Tylko najwyraźniej brak Ci motywacji i cierpliwości. Żeby gdzieś zarabiać potrzebne jest zaplecze? Odpowiedź jest prosta-Zbuduj je. Do pieniędzy (czy to w internecie czy nie) dochodzi się pracą. Jakaś metoda nie daje efektów? Poszukaj innej, czytaj poradniki (to forum to przecież kopalnia wiedzy), jak masz dostęp do jakiejś konkretnej grupy odbiorców, do jakiegoś towaru, lub masz jakieś zdolności, to zastanów się jak mógłbyś na nich zarobić. Nikt Ci nie poda gotowej metody na skuteczny zarobek nie wymagający własnego zaangażowania, a już na pewno nie za darmo.
Na początek znajdź sobie mentora, pomoże ci zarobić jakieś pierwsze pieniądze i zmienić swoje nastawienie Tongue Ze swojej strony mogę Ci polecić mysc'a. Trudno tu o lepszego mentora.

btw. Tydzień na czytanie o zarabianiu w necie, to nie tak dużo Wink Ja (chociaż pdp. jestem dość osamotniony pod tym względem Tongue ) przez bodajże 7 miesięcy czytałem wszelkie poradniki, artykuły (zresztą dalej to robię Smile ) zanim zacząłem zarabiać jakieś większe pieniądze.


RE: Problem z wyborem sposobu zarobku - Dzipsiok87 - 15-03-2016 15:09

Ja Ci proponuję zbierać kwotę w internecie na różnych stronach zarobkowych wszędzie gdzie tylko płacą. Kiedy już uzbierasz zainwestuj w coś żeby te pieniądze pracowały. Gdy już będą pracowały to wtedy inwestuj w reklamę tego na czym zarabiasz.


RE: Problem z wyborem sposobu zarobku - Twister92 - 16-03-2016 13:58

Nie chwytaj za dużo srok za ogon. Obierz sobie jedną metodę. Powiedzmy zarobek na subach. Widać, że dniówki można osiągać 4-cyfrowe, więc w końcu, poświęconym czasem, pracą i energią uda Ci się takie wykręcać. Uwierz mi. Smile Po kolei, małymi kroczkami. Skorzystaj z mentorowania mysca albo czytaj poradniki + własne autorskie próby. Nie koniecznie namawiam do czytania płatnych poradników, bo zazwyczaj (ALE NIE ZAWSZE!) znajdziesz tę wiedzę tu na forum. Dobrym pomysłem byłoby także wykupienie dostępu do Strefy Wtajemniczonych. Tam znajdziesz dużo wskazówek. Pozdro i wysokich zarobków! Smile


RE: Problem z wyborem sposobu zarobku - full2000 - 17-03-2016 14:24

Hm.. wygląda na to, że nie próbowałeś jeszcze ppi, zarób na ppi i jazda z inwestycją ! Smile

Poradniki - http://zarabiam.com/Temat-Zbior-Poradnikow-Ppi-123002