Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek (/Temat-Mentoring-Skracanie-sposob-1-na-poczatek-130461)

Strony: 1 2 3


[Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - Bartezx1997 - 14-03-2016 17:11

Mentoring skracania - Bartezx1997

Witam !
Na forum jestem od ponad 2 lat, a w skracaniu siedzę od końca stycznia, ciągle nabierając doświadczenia i analizując "rynek". Głównie zarabiam na shorte.st i adf.ly ze względu na ciekawe stawki zagraniczne, a dla Polski również spore. W związku z tym iż posiadam aktualnie 4 poleconych którzy są zadowoleni z oferowanych usług, postanowiłem założyć grupę mentorską.

OFERUJĘ:
- sposób na min. 1$ dziennie przy niewielkim nakładzie pracy (Facebook)
Dla niedowiarków mój 1 dzień wyglądał tak:
[Obrazek: 1dzien.jpg]

- dostęp do grupy mentorskiej, na której będą pojawiać się przeróżne sposoby, poradniki i nisze, a także wymiana doświadczeń i shoutbox dla całej grupy,

- codzienną aktywność (odpowiedzi na wszelkie pytania),

- pomoc, wsparcie i indywidualne podejście,



WYMAGAM:
- chęci i motywacji,
- uczciwości,
- odpowiedniego podejścia, iż na skracaniu również można zarobić Smile


Nie pobieram żadnej dodatkowej opłaty za mentoring - wszystko pokrywa mój zysk z refa na którym nic nie tracisz Smile





Dla przykładu mój zysk (czyli poleconego x5) z TRZECH DNI LUTEGO jednego poleconego wyglądał tak:

[Obrazek: doneee.jpg]

Kolejny dowód czyli zarobki jednego z moich poleconych Smile :
[Obrazek: 1qDG3kg]


Wszystkich dla których liczy się skuteczność, a nie ładna oprawa bezwartościowej treści - zapraszam na PW Wink



RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - dazy19 - 19-03-2016 22:10

chętnie spróbuję Smile napisz co trzeba zrobić Smile


RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - binen365 - 19-03-2016 22:39

masz refa Wink


RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - Akaishi909 - 19-03-2016 23:46

Pisz i do mnie, chętnie choć spróbuję =D


RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - Wojtek574 - 20-03-2016 00:27

Zrobiłem konto przez refa proszę o kontakt pw Wink


RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - Dan14NR - 20-03-2016 11:03

Poszło PW i ref


RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - Dan!el - 20-03-2016 11:16

Poszło PW i reflink.


RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - wojtok89 - 21-03-2016 11:36

ref i PW


RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - Matiz3k90 - 21-03-2016 12:54

Konto na z refa i na forum zrobione.. Proszę o pw

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: [Mentoring] Skracanie - sposób 1$+ na początek - tomek019 - 21-03-2016 15:58

tez siedzialem w skracaniu wczesniej i te 30-40$ bylo ale ja uzywalem Fanpagy Erotycznych na ktorych dodatkowo zarabialem na sieciach afiliacyjnych Big Grin takze mozesz to rowniez wykorzystac Wink