Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! (/Temat-Likeplus-Jak-zarabiac-nawet-kilkaset-zl-miesiecznie-130460)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - ToxicIce - 17-03-2016 10:36

ChoGath Co z tym botem?


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - tegertom - 18-03-2016 19:51

Błąd!

Nie można pobrać wszystkich wymaganych danych z Facebooka. Sprawdź czy do konta przypisany jest poprawny adres email.
Jeżeli przy łączeniu profilu Facebook z naszym serwisem odznaczyłeś pobieranie adresu e-mail przez naszą aplikację to wykonaj następujące kroki:
- wykasuj naszą aplikację ze swojego profilu Facebook
- wykonaj kolejną próbę połączenia swojego profilu Facebook z naszym serwisem

Pojawia mi się taki komunikat gdy chcę zmienić aktywny profil. Konto jest aktywne i ma jakiś czas. Mail podany jest prawidłowy. Wykasowałem aplikację likeplus ze swojego fejsa i ponownie ją zatwierdzałem, ale nic nie pomogło i dalej pojawia się taki komunikat. Wie ktoś o co biega?


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - rojasQ - 18-03-2016 20:44

(18-03-2016 19:51)tegertom napisał(a):  Błąd!

Nie można pobrać wszystkich wymaganych danych z Facebooka. Sprawdź czy do konta przypisany jest poprawny adres email.
Jeżeli przy łączeniu profilu Facebook z naszym serwisem odznaczyłeś pobieranie adresu e-mail przez naszą aplikację to wykonaj następujące kroki:
- wykasuj naszą aplikację ze swojego profilu Facebook
- wykonaj kolejną próbę połączenia swojego profilu Facebook z naszym serwisem

Pojawia mi się taki komunikat gdy chcę zmienić aktywny profil. Konto jest aktywne i ma jakiś czas. Mail podany jest prawidłowy. Wykasowałem aplikację likeplus ze swojego fejsa i ponownie ją zatwierdzałem, ale nic nie pomogło i dalej pojawia się taki komunikat. Wie ktoś o co biega?

Ja tak miałem to wszedłem w ustawienia konta na FB i się okazało, że nie podałem kodu z maila.


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - Criss323 - 18-03-2016 21:31

Nie rzucają się o nic? Wypłacają bez problemów?


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - ToxicIce - 18-03-2016 23:12

Wow ChoGath został zbanowany, jak sprawdzić za co?

Bot do Likeplus kosztuje 50zł czy ktoś znalazł coś taniej?


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - tegertom - 20-03-2016 12:54

Orientuje się ktoś po jakim czasie konto, na który nie przeprowadzi się weryfikacji na podstawie zdjęć znajomych zostanie zawieszone ?


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - Fiku - 20-03-2016 13:42

Podobno 2 tygodnie


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - rojasQ - 21-03-2016 07:50

Wypłacał ktoś już? Ile czasu idzie wypłata? Bo nie za bardzo rozumiem o co tutaj chodzi:

[Obrazek: nfPe9dn.png]


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - Dan14NR - 21-03-2016 09:10

Z logiki wynika, że musisz mieć minimum 100zł, żeby dokonać wypłaty.


RE: Likeplus , Jak zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie ! - rojasQ - 21-03-2016 11:31

To po co by dawali opcję wypłaty dwudziestu złotych?