Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock (/Temat-Zamkniety-SHOP-UltimateWallpaper-Nowy-Czwartkowy-restock-13046)

Strony: 1 2


[Zamknięty]SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - Dominator - 04-09-2010 19:22

Chłopaki mówili że 9-ątego września będzie Restock UltimateWallaper i chciałem się was spytać czy bierzecie udział w nim.

Moja odpowiedź brzmi TAK


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - Bolt - 04-09-2010 19:25

Ya


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - SupeRLokeR - 04-09-2010 20:51

Nie biorę. Nic nie kupiłem Sad


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - Monster - 04-09-2010 21:59

To masz jeszcze czas na kupienie tapetki. Ja biorę udział i biorę paypale mam nadzieję że jakiś wysoki


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - Tech - 05-09-2010 00:42

Pomyślę jeszcze, ale raczej wezmę udział i też paypala pewnie będę zamawiał Tongue Ehh, dawniej to bym się nawet nie zastanawiał, a teraz nowa szkoła to nie jestem pewny jak będzie z czasem ;/


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - Zythus - 05-09-2010 05:00

Ja nie biore, bo nikt mi nie chce wysłać 4$ na pp, a sam nie mam :<. A tak bym oddał z nawiązką (wygrałbym conajmniej 25$)


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - BartuS - 05-09-2010 07:26

Ja czekam na PP od Lockerz z ostatniego restocku. Jak przyjdzie, to sobie kupię za te 4$ ;d


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - Jumper002 - 05-09-2010 10:10

ja osobiscie biore udzial i mam pytanko czy jak teraz kupilem sobie gold wallpaper a np za tydzien kupie silvera zeby miec dostep do kolejnego restocku to dalej bedzie mi sie liczyc logowanie itp. tak jakbym mial ta tapetke gold czy zmieni mi sie to na silver choc gold jeszcze bedzie wazny?


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - MotorniczyTramwaju - 05-09-2010 10:19

@Jumper002
Będziesz miał konto silver Tongue Więc w ogóle to się nie opłaca.

Ja biorę udział, załatwiłem sobie z Lockerz za free Tongue Spróbuję jakiegoś iPodzika Smile


RE: SHOP/UltimateWallpaper - Nowy Czwartkowy restock - tomsonFCB - 05-09-2010 12:00

Biorę udział. Kupiłem tapetę Gold. Poluję na PayPala 75$.