Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świeżak z kilkoma pytaniami. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Świeżak z kilkoma pytaniami. (/Temat-Swiezak-z-kilkoma-pytaniami-130452)



Świeżak z kilkoma pytaniami. - amariso - 14-03-2016 13:54

Witam. Ostatnio zainteresowałem się LM. Wszystko fajnie konto zrobione itd. program wybrany, link zrobiony. Chce wstawić na FP i nagle bum! FB wykrywa jako zagrożenie! :o Co zrobić w tym przypadku i jak sobie radzić z tymi spryciulami? Następnym pytaniem jest jakie formy promowania linku się opłacają? Jakieś filmiki na yt zachęcające do pobrania czegoś? Czy taka forma ma sens i czy ludzie nadal się na to nabierają? Serdecznie pozdrawiam wszystkich bogaczy z LM i z góry dziękuję za odpowiedzi Big Grin


RE: Świeżak z kilkoma pytaniami. - Artur240 - 14-03-2016 14:42

Masz wiele poradnikow w odpowiednim dziale, wystarczy poszukac


RE: Świeżak z kilkoma pytaniami. - amariso - 14-03-2016 15:18

Odpowiedni dział? Jedyny dział który znalazłem który może pasować to "Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet" ale nie jestem pewny czy to akurat o ten dział chodzi.


RE: Świeżak z kilkoma pytaniami. - Majka - 14-03-2016 15:26

Potrzebny Co dobry mentor. Choć jakbyś poświecił cały dzień na czytanie forum sam byś do większości mógł dojść. Polecam działy: poradniki dot. zarabiania, dyskusja o zarabianiu, temat leadmore czy nawet social media i strefa wtajemniczonych.