Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co po spamie-blog czy strona? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co po spamie-blog czy strona? (/Temat-Co-po-spamie-blog-czy-strona-130446)



Co po spamie-blog czy strona? - wojtekmi12 - 14-03-2016 09:39

Witam. Aktualnie kończę ze spamem na FB, bo zarobki 6,50-13zł dziennie mnie nie satysfakcjonują. Potrzebowałbym jednej większej wskazówki, gdzie promować lub co promować, ponieważ jakieś pomysły się rodzą w głowie(głównie te oklepane). Stąd moje pytanie- co w takiej sytuacji doradzicie? Do tej pory był to FB Colors na leadmore, a teraz chciałbym pójść w coś bardziej konkretnego


RE: Co po spamie-blog czy strona? - full2000 - 14-03-2016 17:31

Odnosząc się do Twojego pytania w tytule... lepiej własna strona z domeną, będziesz miał nad nią większą kontrolę niż nad przykładowym bloggerem... tym bardziej, że sam napisałeś "chciałbym pójść w coś bardziej konkretnego".
Natomiast odnosząc się do "zarobki 6,50-13zł dziennie mnie nie satysfakcjonują" - nie wiem czy działaś w programie 'pobieranie', jeżeli tak - proponuję zmienić serwis na lepiej konwertujący SubmitPays, stawka 6.5 za lead Smile


RE: Co po spamie-blog czy strona? - wojtekmi12 - 14-03-2016 17:35

"Do tej pory był to FB Colors" Wink Aktualnie czekam na postawienie mojej domeny, która to mało znana, ale dobrze prosperująca nisza będzie opierać się na programie "pobieranie", lecz jestem w kwestii moderowania stroną zielony.