Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Modem + internet ze zmiennym IP. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Modem + internet ze zmiennym IP. (/Temat-Modem-internet-ze-zmiennym-IP-130443)



Modem + internet ze zmiennym IP. - zbyszeq - 14-03-2016 08:30

Witam serdecznie,
​potrzebuje kupić jakiś dobry modem + internet od jakiegoś dostawcy z pewnością zmiany IP co restart.
Co możecie mi polecić?


RE: Modem + internet ze zmiennym IP. - DzejkobPL - 14-03-2016 08:32

Moja propozycja:

Modem:
Huawei e3372.

Internet:
DIL RedBullMobile (50zł/3msc)(100gb per miech <TYLKO LTE>) lub Play Internet na kartę (45zł/miech)(100gb per miech <3G & LTE>).


Żeby zmienić IP, należy przełączyć się na 3G a następnie ponownie na LTE.
Mam napisany skrypt iMacros do tego celu. Tongue



Sam korzystam z tego modemu + DIL RBM i się sprawdza. Big Grin

Prędkość u mnie jest bardzo dobra, ale musiałbyś już sam przetestować jak to wygląda u Ciebie.
[Obrazek: 126797588]


RE: Modem + internet ze zmiennym IP. - twardy - 14-03-2016 09:08

Jak masz smartfona, ktory obsluguje lte... mozesz z niego zrobic hotspota lub polaczyc sie z kompem przez aplikacje i w ten sposob ciagnac z niego neta Smile


RE: Modem + internet ze zmiennym IP. - zbyszeq - 14-03-2016 09:13

twardy, tak próbowałem bo mam nawet pakiet miesięczny od virginmobile 10gb,ale IP się nie zmienia Tongue


RE: Modem + internet ze zmiennym IP. - Mokos - 14-03-2016 09:24

(14-03-2016 09:13)zbyszeq napisał(a):  twardy, tak próbowałem bo mam nawet pakiet miesięczny od virginmobile 10gb,ale IP się nie zmienia Tongue

U mnie ip tez się nie zmienia niestety


RE: Modem + internet ze zmiennym IP. - dariuszxdd - 14-03-2016 13:09

Ja korzystam z Cyfrowego Polsatu i jestem zadowolony.

Oczywiście IP Zmienia się za Każdy restartem Modemu .

Cena również nie jest wielka.