Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wykonanie bota do serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie bota do serwisu (/Temat-Zlece-wykonanie-bota-do-serwisu-130437)



Zlecę wykonanie bota do serwisu - mikolaj90 - 13-03-2016 21:23

Hejka, zlecę napisanie bota do pewnego polskiego serwisu. Do zarobienia fajna kwota a myślę, że bot do wykonania nie jest aż tak trudny. Kto jest ogarnietym programistą to proszę o info na pw.


RE: Zlecę wykonanie bota do serwisu - t72 - 31-03-2016 20:10

podepnę się:

szukam bota, hacka który potrafi zapraszać wszystkich z określonych grup do mojego FP lub wystawionego konta

Proszę o info na PW


RE: Zlecę wykonanie bota do serwisu - Robaczek12 - 01-04-2016 07:41

t72 cięzkie zadanie nie wiem czy taki bot jest jeszcze no ale tutaj moze jakiś mistrz pomoże


RE: Zlecę wykonanie bota do serwisu - t72 - 01-04-2016 18:32

Jeden kolega sie zglosil i napisal ze powinno sie udac ale chwilowo jest zawalony. Czekam na innych..


RE: Zlecę wykonanie bota do serwisu - mikolaj90 - 18-04-2016 13:21

Aktualne, osoby, które do mnie napisały proszę o kontakt - napisałem również do nich wiadomość Smile


RE: Zlecę wykonanie bota do serwisu - zgrexs - 17-05-2016 10:11

Jeśli aktualne proszę o kontakt pw Smile


Zlecę wykonanie bota do serwisu - Majka - 30-10-2016 22:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.