Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com (/Temat-ShineBitcoin-0-22-na-godzine-5-28-dziennie-ShineBitcoin-com-130426)

Strony: 1 2 3 4


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - HelixMoney - 15-04-2016 19:47

Ja teraz wlasnie nie wiem czy anulowac te stare wyplaty i zlecic dzis ponownie czy czekac.Jedna zlecilem dzis o ok 18 ,dwie inne jakos w tygodniu.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - kernst - 17-04-2016 15:49

płaci? ;p


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - HelixMoney - 17-04-2016 19:00

ja czekam prawie tydzien na 3 wyplaty,wg mnie nie placi


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - baranczyk - 18-04-2016 14:38

Ja wczoraj zleciłem ostatnią wypłatę, po kilku godzinach w portfelu i tym samym cały zysk z kapitału przyswoiłem Smile Szkoda, że losowo płacą, bo chętnie bym coś znowu wrzucił Big Grin

Dziękuję!


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - HelixMoney - 18-04-2016 19:58

No to masz szczescie,dzis zlecilem 4 wyplate i dalej nic,pisze do supportu i 0 odpowiedzi.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 18-04-2016 22:02

Do support'u nie ma sensu pisać, scam to scam Wink Moja ostatnia wypłata wisi, ale wszystkie poprzednie (ze sporym opóźnieniem) dostałem. Większość przychodziła mi w godzinach 18 - 23 więc może to jest czas na zlecanie wypłat? Dodatkowo zlecone już wypłaty można anulować i zlecać ponownie, w moim przypadku to działało.
Także nie pozostało nam nic innego jak czekać i liczyć na jeszcze jakąś dobrą wolę admina. Na moim liczniku wypłat (razem z obecną niezrealizowaną) widnieje 270% zwrotu z inwestycji. Oczywiście bez prowizji z poleconych, ta była dużo większa - za co wszystkim biorącym udział w tej zabawie dziękuję Smile

Temat warto przenieść do działu SCAM, ażeby nie znalazł się nikt chętny do wpłaty tu swoich monet - ostatnio wpadły mi dwie rejestracje, na szczęście bez depozytu ze strony tychże poleconych.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - MaLiN - 19-04-2016 10:16

TEMAT PRZENIESIONY DO DZIAŁU SCAM