Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com (/Temat-ShineBitcoin-0-22-na-godzine-5-28-dziennie-ShineBitcoin-com-130426)

Strony: 1 2 3 4


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 02-04-2016 11:19

Przez ostatnich kilka dni skupiłem się wyłącznie na reinwestycji, nie miałem więc okazji przetestować wypłacalności programu. Dzięki za trzymanie ręki na pulsie Big Grin

Godzinę temu utworzyłem ostatni depozyt z aktualnych naliczeń - na koncie w "TOTAL INVESTMENTS" mam już 200% wkładu początkowego i teraz czas na zrealizowanie ostatniego etapu mojej strategii, czyli wypłaty całości naliczeń aż do ostatniego depozytu. Mam nadzieję, że procent będzie wysoki Lol


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - HelixMoney - 10-04-2016 18:48

o 12 w poludnie zlecilem wyplate,jest prawie 20 i nie mam BTC w portfelu.Wyplaty zawsze byly instant czy Wy tez macie problem z wyplatami??? Czyzby scam?


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - HelixMoney - 11-04-2016 13:07

SCAM - od 24 godzin brak wyplaty


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - baranczyk - 11-04-2016 16:15

(11-04-2016 13:07)HelixMoney napisał(a):  SCAM - od 24 godzin brak wyplaty

Zaprzeczam, dostałem zleconą dziś wypłate, po kilku godzinach.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - maax6 - 11-04-2016 17:41

Jakoś to dziwne. U mnie też nie ma wypłaty. Może kolega wyżej postu sobie nabija?


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 11-04-2016 18:56

Nie ma wypłat - wszystkie zlecone wiszą cały czas "pending". Próbowałem anulować już zlecone i wypłacać ponownie licząc, że to jakiś błąd, ale nic z tego. Nie jest to też żaden błąd zewnętrzny, bo monitory są zielone. Na forach w sieci krążą opowieści, że admin płaci wybiórczo co od razu skreśla możliwość inwestycji w ten program.

Miejmy nadzieję, że uda się jeszcze coś wypłacić, jednak według mnie należy program przenieść do działu SCAM.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - HelixMoney - 11-04-2016 20:20

Pisalem do supportu kiedy otrzymam wyplate dostalem taka odp : Smile


Dear investors!


Our video instructions how to make a deposit have been updated and are available on the page https://shinebitcoin.com/depositguide We hope that a step-by-step explanation of the process of making deposits will facilitate the work with the project for many of you.


Thank you.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - maax6 - 15-04-2016 11:14

Ja dziś dostałem zaległą wypłatę Huh
Może coś się ruszy

Kolejna zlecona dziś, po 2 godzinach już na koncie


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - HelixMoney - 15-04-2016 19:24

Ja mam zlecone 3 wyplaty i nic.Nadal status pending i puste konto


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 15-04-2016 19:28

Potwierdzam, że wypłaty idą, ale wszystkie zatwierdzane są ręcznie przez admina. Nie została ogłoszona informacja o jakimś błędzie czy problemie, więc świadczy to tylko i wyłącznie o kondycji programu. Inwestycji oczywiście nie polecam, natomiast systematyczne wypłacanie bieżących naliczeń to i owszem Smile

Podsumowując:
Plan "prowadzenia" inwestycji w tym programie został wypełniony na sto procent... ...a w sumie to na 250% - bo tyle wyniósł zwrot po miesiącu od pierwszej (i jedynej) wpłaty. Liczyłem na mniejszy procent, nie wziąłem pod uwagę jednak pewnej "niedoskonałości" tego serwisu, mianowicie najmniejszą wysokością godzinnego naliczenia w programie była kwota 0.000001 BTC (100 satoshi) - cała "końcówka" była zaokrąglana do tej wartości. Przy depozycie 0.000311 BTC powinienem otrzymywać co godzinę 68 sato ale na konto wpływało 100 satoshi. Mając wiele takich drobnych wpłat (przez pewien okres reinwestowałem wszystkie najmniejsze możliwe kwoty) i otrzymując prawie dwukrotnie większe zyski niż pierwotnie zakładałem bardzo pozytywnie się zdziwiłem widząc wczoraj sumę naliczeń na stronie głównej w back office programu.
Szkoda tylko, że całość wytrzymała jeden obrót - zgodnie z moją strategią pierwszy (główny) depozyt zamknął się po miesiącu, ale mam jeszcze 21 pomniejszych z których najbliższy kończy się za tydzień Big Grin Mam nadzieję, że admin jeszcze trochę mi wypłaci.