Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com (/Temat-ShineBitcoin-0-22-na-godzine-5-28-dziennie-ShineBitcoin-com-130426)

Strony: 1 2 3 4


ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 13-03-2016 18:43

[Obrazek: b_728.gif]

Zysk: Jeden plan 0.22% na godzinę przez 30 dni
Metody płatności: Bitcoin
Minimum inwestycyjne: 0,001 BTC
Minimum wypłaty: 0,0001 BTC
Tryb wypłat: Natychmiastowe/instant


Witajcie! Podczas codziennej wędrówki po odmętach internetu rzucił mi się w oczy tenże program inwestycyjny. Prosta (ale schludna) strona, prosty plan, brak wymogu klikania czegokolwiek - to lubię!

Dostępny jest tylko jeden prosty plan - 0.22% na godzinę przez 30 dni. Co ważne - nasz depozyt pracuje przez cały czas trwania planu i nie jest wypłacany po jego zakończeniu. Przez 30 dni (bez reinwestycji) dostajemy łącznie 158% od naszej inwestycji.

Wchodząc do programu z minimalnym depozytem (0,001 BTC) wystarczy zalogować się co drugi dzień i zlecić wypłatę zgromadzonych środków. Jest to świetna alternatywa dla osób takich jak ja - nie posiadających dużych "nadwyżek" czasu w ciągu dnia.

W zakładce "About us" znaleźć można informację na temat legalności firmy prowadzącej ten program, widoczny jest tam odpowiedni certyfikat.



>>Link do rejestracji<<

CzystySad ShineBitcoin



Polecam i pozdrawiam.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 14-03-2016 21:24

Kilka osób miało problem ze złożeniem depozytu w tym programie, dlatego też opiszę ten proces.

Po zalogowaniu się do backoffice poniżej głównego widoku mamy przycisk "ADD COINS"

[Obrazek: Shine_Bitcoin1.jpg]

Po kliknięciu przenosimy się na podstronę, gdzie podajemy kwotę, jaką chcemy wpłacić (w bitcoinach) oraz klikamy przycisk "CREATE". WAŻNE: dziesiętne części kwoty podajemy używając kropki - wpisujemy 0.01 zamiast 0,01

[Obrazek: Shine_Bitcoin1.jpg]

W tym momencie powinniśmy już być na stronie bramki płatności Coinkite.com. W formularzu podajemy swój adres e-mail oraz adres portfela Bitcoin, na który chcemy otrzymać zwrot w razie jakiegoś kataklizmu Wink

[Obrazek: Shine_Bitcoin1.jpg]

Po wypełnieniu formularza klikamy w przycisk "NEXT STEP". Na ostatniej już stronie mamy podaną kwotę oraz adres Bitcoin, na który musimy ją wpłacić w ciągu 15 minut. Po tym czasie adres nie jest już skojarzony z bieżącą operacją i nie należy przelewać na niego żadnych bitcoinów.

[Obrazek: Shine_Bitcoin1.jpg]

Po przelaniu środków na tenże adres zamykamy stronę i czekamy Smile Mój przelew został dodany do konta po 4 potwierdzeniach, jednak może to trwać do 6 potwierdzeń - później zaczynamy się martwić Blush

To tyle, cały proces jest dość intuicyjny, tak więc teraz już nikt nie powinien mieć z tym problemu Big Grin

------------------

Jeżeli przeszedłeś wszystkie kroki i na końcu nie zdążyłeś/nie chciałeś przelać bitcoinów na wskazany adres, niczym się nie przejmuj. Gdy zdecydujesz się wykonać transakcję ponownie - przejdź wszystkie kroki jeszcze raz, nie wysyłaj monet na poprzednio ujrzany adres, system wygeneruje nowy.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - baranczyk - 15-03-2016 09:53

Poszło z refa. Wrzuciłem 0.002 BTC beka


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 15-03-2016 18:45

@up
Dzięki za refa Smile
--------
Program punktualnie nalicza co godzinę 0,22% od depozytu. Płaci również zgodnie z deklaracjami admina - monety przyszły INSTANT na mój adres Bitcoin.

[Dowód wypłaty]


Dla wyjaśnienia - "instant" w rzeczywistości ma kilkuminutowe opóźnienie, ponieważ przelew przechodzi przez system płatności CoinKite.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - maax6 - 15-03-2016 19:14

Poszło z refa. Na próbę 0.025 BTC.
Tak na marginesie polecam wyszukany przeze mnie program. W 10 dni już zrobione 20$ z 20$ depozytu. Wypłacony zysk i wkład ponownie reinwestuję. Link do tematu tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-prefex-net-130010


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - HelixMoney - 15-03-2016 20:50

Poszlo z refa Smile Zarabiamy Smile


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 15-03-2016 22:15

Dzięki za refy! Smile

Program póki co się rozwija, śledzi go kilka monitorów, reklama startuje tak więc (w mojej opinii) czasu na zajęcie dobrego miejsca jest jeszcze sporo. Na tą chwilę ponad 70% odwiedzin strony pochodzi z Rosji (wg. Alexa.com), jak na razie śledzę ranking witryny:

[Obrazek: alexa_rank_15_03.jpg]


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - maax6 - 15-03-2016 23:59

vojtec, w jaki sposób zlecić wypłatę? Zwykły swój adres BTC wpisywać, czy musi być na to konto: CoinKite?


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - vojtec - 16-03-2016 06:31

Zwykły adres swojego portfela Bitcoin.
Polecam od razu dodać adres do wypłat w zakładce "PAYMENT DETAILS". Samą wypłatę można zlecić klikając na przycisk poniżej tego do wpłaty na głównej stronie backoffice. A CoinKite to tylko operator płatności, coś jak dotpay w świecie klasycznych walut.


RE: ShineBitcoin - 0.22% na godzinę (5.28% dziennie) - ShineBitcoin.com - kn10 - 16-03-2016 14:37

Wszedlem do programu, mam nadzieje, ze sie nie zawinie Big Grin