Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie zaproszenia znajomych do polubienia FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie zaproszenia znajomych do polubienia FP (/Temat-Kupie-zaproszenia-znajomych-do-polubienia-FP-130340)



Kupie zaproszenia znajomych do polubienia FP - Hopekk94 - 11-03-2016 17:57

1.Nazwa przedmiotu : Kupie zaproszenia znajomych do polubienia FP
2.Opis przedmiotu :Kupie zaproszenia znajomych do polubienia FP z fake konta (im wiecej znajomych napalencow tym lepiej)
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : Pisz PW
5.Cena : Do ustalenia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal

Szukam kogos z 5-20k znajomych ( na wielu kontach fb) co zaprosi do polubienia mojego FP Erotycznego Smile Mozemy zaczac od mniejszej czesci znajomych a potem mozemy dojsc do tych nawet 20k znajomych Smile Z mojego Fake konta okolo 20% akceptowalo zaproszeniaSmile Zadowoli mnie nawet 10%

Najlepiej jakby to byli Polacy Smile


RE: Kupie zaproszenia znajomych do polubienia FP - Qazqazxsw00 - 16-03-2016 21:25

Witam, aktualne? Jak tak to pw
Moge sie tym zajac, tylko ze przyjmuje przelewy na Skrill lub Psc
Pozdrawiam


Kupie zaproszenia znajomych do polubienia FP - surfer0700 - 16-04-2016 18:03

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.