Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vi'za'vi Oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Vi'za'vi Oszust (/Temat-Vi-za-vi-Oszust-130330)

Strony: 1 2


Vi'za'vi Oszust - kacperek1212 - 11-03-2016 14:47

Witam. Użytkownik Vi'za'vi z dużym stażem na zarabiam.com wydawał się być uczciwym, przedmiotem sprzedaży było konto amazon.com. Użytkownik chciał dane do konta po to aby przetransferować pieniądze za pomocą supportu na swoje konto, po czym miał wysłać pieniądze, jednak gdy tylko trzymał dane do logowania zmienił maila i nie odzywa się do tej pory, szaczowana wartość konta 400 zł.
[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]


RE: Vi'za'vi Oszust - konrad123456789 - 11-03-2016 14:49

@[Vi'za'vi] wzywamy Undecided


RE: Vi'za'vi Oszust - Oski001 - 11-03-2016 15:18

Nie warto wierzyć starzowi Smile Bo to że konto ma taki staż to nie oznacza że nie zostało stworzone tylko po to aby oszukać w przyszłości ludzi. Smile Wierz lepiej reputacji (sprawdzając czy nie pochodzi przypadkiem z tego działu że za klik masz reput) i ilości postów (sprawdzając wcześniej czy są one wartościowe)

Równie dobrze i ja mogę co miesiąc zakładać sobie nowe konta i pisać tam jakieś smieciowe posty (nie że spam tylko np posty w piramidkach), a za parę lat mieć pasywny dochód Smile Ten dział podsuwa najlepsze pomysły Tongue

Może się jeszcze odezwie i odda Ci te 400zł Smile


RE: Vi'za'vi Oszust - Hybrid1990 - 11-03-2016 16:02

del


RE: Vi'za'vi Oszust - kacperek1212 - 11-03-2016 16:33

@[Hybrid1990]
http://imgur.com/a/bmMl8
Wrzuciłem na imgur, pierwsze obrazki przedstawiają jego odpowiedzi na pw, 4 zaś przedstawia jak zmienił maila na amzonie od razu po otrzymaniu danych, dane wyslalem o 23;19.
@[Oski001]
Wątpie Smile Od razu zmienil maila na amazonie


RE: Vi'za'vi Oszust - Assasinoo - 11-03-2016 18:35

Ode mnie też chciał kupić, gdy miałem na sprzedaż konto amazon z $225, ale się rozmyślił, bo dowiedział się o akcyzie, a może po prostu zorientował się, że mnie nie oszuka Undecided


RE: Vi'za'vi Oszust - Raster96 - 12-03-2016 00:53

Typowy gimbus, ostatnio próbował mi sprzedać 100$ gift card, a teraz kupuje. Już pomijam fakt, że nie da się przelać środków z konta na konto jeżeli nie zna się kodów, które wpisywałeś, więc pewnie coś sobie zamówił z Twojego konta. Na policje i tyle, nie ma co darować takim ...


RE: Vi'za'vi Oszust - Toskan - 12-03-2016 10:02

Ufff w czwartek chcial dokonac ze mna wymiany z pp na skrilla, na szczescie chwile wczesniej wymienilem sie z innym userem.


RE: Vi'za'vi Oszust - Raster96 - 17-03-2016 20:31

@[piotrekprorok] banuj Big Grin


RE: Vi'za'vi Oszust - piotrekprorok - 17-03-2016 20:34

Jak widać od 10 marca nadal się nie pojawił... No cóż. Ban niestety nic nie da, no ale zbanowałem Undecided