Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. (/Temat-O-nastepnych-restockach-i-darmowej-wysylce-z-shopu-13033)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - cinexik - 05-09-2010 09:33

no no no Smile
24/7 czyli ceny podskocza uuuuuu albo zrobia jakas glupia konkurencje czy gre w stylu WinPla tylko ze za PTZTongue
ciesze sie, ze bedzie restock taki dla Z-listerówWink


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Tech - 05-09-2010 13:07

(05-09-2010 08:19)radekb29 napisał(a):  A jak wygrałem PayPala i mi anulowali to mam dostęp do tego restocku dla tych co nic nie wygrali i mają z-lista ?

Raczej nie, ale nie wiadomo jeszcze do końca.


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Grabowkers - 05-09-2010 14:59

Zapowiada się ciekawie bo również jeszcze nic nie wygrałem. Pozostaje czekać na dalsze info.


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Leopard - 05-09-2010 19:30

Ja licze na wallpaper'owy restock ;]. Kupiłem Gold'a i LRC Pro i teraz tylko czekam na uzupełnienie.


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - dawid9098 - 05-09-2010 20:22

ja mam głupie pytanie, ale czy do tego restocku dla z-listerów potrzeba wykupić to konto gold?


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - michal2612 - 05-09-2010 20:32

Nie, nie trzeba Wink


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Killer - 05-09-2010 21:36

jak beda nagrody 24/h to cenny beda meeeeeega drogie :S penwe z 30000 za gre bedzie Tongue

chociaz moze nie bedzie tak zle poki co czekam na walltaperaTongue


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - NaoS - 06-09-2010 10:41

A czym miało by się to różnić od shopu? o.0


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Mlody666 - 06-09-2010 11:00

@UP

Bardzo dobre pytanie. Podejżewam że nagrodami i cenami w PTZ oczywiście odpowiednio wyższymi. Do tego pewnie dojdzie jakas konkurencja (gra albo coś) żeby wygrac nagrodę. Pożyjemmy zobaczymy, ja czekam na restock dla Z-listerów na razie a potem się zobaczy Smile


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Roster - 06-09-2010 15:04

A Juz Chcialem Komus Wydac Konto Bo Od Grudnia Zeszlego Roku Uzbieralem Juz Kolo 12 K Ptz I Nie Zdobylem Ani Jednej Nagrody Nawet Najmniejszej Tapety Sad Ten Restock Bedzie Dla Mnie!!!!!!! Plusy Za Tlumaczenie!! Wink
Srrry ze post pod postem ale wiadomo cos kiedy bedzie ten restock "ekskluzywny" ? Wink