Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. (/Temat-O-nastepnych-restockach-i-darmowej-wysylce-z-shopu-13033)

Strony: 1 2 3 4 5


O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Tech - 04-09-2010 14:34

[Obrazek: freeshippinghallway.jpg]

Tak jak piszę na obrazku u góry, Lockerz wprowadziło nową, 3 dniową promocję. Tym razem, jeśli kupimy coś ze sklepu to nie będziemy musieli płacić za wysyłkę. Jest to dość spora oszczędność - zwłaszcza dla międzynarodowych użytkowników, gdzie wysyłka kosztuje bardzo dużo. Promocja ta trwa od dzisiejszego dnia godz 6:00 i potrwa do 7 września 6:00 rano. Przypomnę może listę krajów, które mają dostęp do SHOP'u:

Australia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kanada, Niemcy, Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Wielka Brytania i Włochy.



Wróćmy może jednak do rzeczy bardziej interesujących, czyli do restocków. Jeśli chcesz załapać się na kolejne uzupełnienie to wystarczy jedynie, że między 1 a 7 września godz 6:00 rano kupisz/kupiłeś jedną z Ultimate Wallpaper lub zrobiłeś zakupy w shopie, za które otrzymałeś od Lockerz co najmniej 100 PTZ.

Jeśli wszystko będzie tak jak ostatnio, to restocku możemy spodziewać się w czwartek, w późnych godzinach wieczornych Smile



KONIEC GENERALNYCH RESTOCKÓW - CZAS NA 24/7!


Tak, dobrze widzicie. Oto wpis z hallwaya sprzed 2 dni:

Cytat:Długo oczekiwane, nowe oblicze dla PTZ Place już niedługo wystartuje! Tak, 24/7 będzie dostępne już wkrótce i zapewni każdemu userowi szansę na wygranie nagrody przez cały dzień, codziennie! Zastąpi to tzw. "Generalne Restocki". W międzyczasie będziemy dalej prowadzić bardziej częstsze, ekskluzywne restocki. Sprawdzaj stronę codziennie w poszukiwaniu większej ilości informacji o starcie, datach i detalach.



Zastanawiacie się o co chodzi z tymi "eksluzywnymi restockami"? Jak na razie nikt nie wie dokładnie, choć Kathy zdradziła nam trochę info na temat pierwszego z nich:

Cytat:Myślę o bardziej ekskluzywnych restokach, NIE generalnych. Pierwszy w kolejności: restock jedynie dla Z-Listerów, którzy jeszcze nigdy nie wygrali żadnej nagrody.

Czyli jak widać, tym którzy jeszcze nie mieli szansy zamówić, już niedługo może się poszczęścić! Od razu ubiegnę tutaj pytania - zamówienie tapety nie liczy się jako wygranie nagrody :-)


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Magnus - 04-09-2010 14:57

Fajnie ,że lockerz robi częściej restocki bo takie czekanie na jeden generalny [jak kiedyś było] to głupie jest Tongue a tak co parę dni będzie można coś zdobyć jeszcze shop dla Polski mogli by zrobić Big Grin :]


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Lubelak - 04-09-2010 15:09

kupiłem konto teraz ma 10k i mam dostęp do :
Myślę o bardziej ekskluzywnych restokach, NIE generalnych. Pierwszy w kolejności: restock jedynie dla Z-Listerów, którzy jeszcze nigdy nie wygrali żadnej nagrody.


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Nayare - 04-09-2010 15:19

author napisał(a):Promocja ta trwa od dzisiejszego dnia godz 6:00 i potrwa do 7 sierpnia 6:00 rano
WrzesniaSmile


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Tech - 04-09-2010 15:38

(04-09-2010 15:19)Nayare napisał(a):  
author napisał(a):Promocja ta trwa od dzisiejszego dnia godz 6:00 i potrwa do 7 sierpnia 6:00 rano
WrzesniaSmile

Hehe, mi się cały czas wydaje, że są jeszcze wakacje ;(

fixed


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Monster - 04-09-2010 15:41

Jeśli zamówiłem same PayPale to będę mógł brać udział w restocku dla Z-Listerów ?

Po co będą restocki shopowe jak będą restocki 24/7 ?


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Tech - 04-09-2010 16:02

(04-09-2010 15:41)Monster napisał(a):  Jeśli zamówiłem same PayPale to będę mógł brać udział w restocku dla Z-Listerów ?

Po co będą restocki shopowe jak będą restocki 24/7 ?

1. Tego jak na razie nie wiadomo, trzeba czekać na więcej info Wink

2. Zauważ, że na Lockerz nigdy nie padła fraza "24/7 redemption", a samo "24/7". Można się więc domyślać, że będzie się to trochę różniło od restocków. Może jakieś aukcje czy coś? Zobaczymy Tongue


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Burned - 04-09-2010 16:18

Pewnie na tych specjalnych restockach będą niższe ceny, co będzie przyciągało ludzi.
Info ciekawe, tylko czekac i łapac nagrody Big Grin


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - ~fataL - 04-09-2010 16:50

Jee restock dla Z-Listerów Którzy Nic Niewygrali czyli ja ;[
Ale z 1 strony sie ciesze bo albo wezme pypala albo jakiegos ipoda


RE: O następnych restockach i darmowej wysyłce z shopu. - Lubelak - 04-09-2010 17:18

Paypale też się liczą
to jest dla tych co Nic nie zamówili oprócz tapet