Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sky Way akcje - biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sky Way akcje - biznes (/Temat-Sky-Way-akcje-biznes-130328)

Strony: 1 2


Sky Way akcje - biznes - espolecznosc - 11-03-2016 13:10

Witajcie
Nie znalazłam nigdzie na tym forum informacji na temat tej firmy, tego projektu temu postanowiłam trochę o nim napisać. Jeśli jednak gdzieś on się znajduję to proszę o usunięcie tego tematu i nie karanie mnie Tongue Smile

Akcje tej firmy na razie mają wartość nie całego centa. Jednak w 2017 mają mieć wartość 1 $ a może i więcej. Oczywiście giełdy się nie przewidzi dokładnie, ale takie są szacunki ekspertów Smile Firma na giełdę ma wejść w maju 2017 roku i ponoć jest to już pewne.

W skrócie to jest inwestycja w tak zwany "zloty pociąg", najnowszej technologii, na razie linia Moskwa-Madryt, trasa ma być pokonywana w 4 h, potem kolejne linie.

Prace nad pociągiem już ruszyły na Białorusi i Irlandii, w końcu ten projekt był przygotowywany 15 lat! Ministerstwo w Rosji juz to klepnelo, Australia oraz
kraje zachodnie oraz emiraty arabskie poinwestowały miliardy dolarów.

My mamy możliwość udziału w tym przedsięwzięciu jako drobni akcjonariusze.



Ważne informacje: Każdy kto się zarejestruje dostaje bonus od firmy 100 akcji, więc warto chociażby dla tych akcji się zapisać, w przyszłym roku będzie je można sprzedać prawdopodobnie za 100$ a może i więcej. Można wziąć pakiety na raty np 32,5 tys akcji za 25$ x 10 rat czyli łącznie za 250$, raty spłaca się co miesiąc jeśli ktoś chce szybciej to nie ma problemu, są również inne pakiety na raty jak i całościowe. Pakiety całościowe (nie na raty) będzie można kupować jeszcze do końca maja takie są informacje.

W skrócie co jest najważniejsze:

Zainwestuj w nową technologię transportu.
Dożywotnie dywidendy.

Zabezpiecz przyszłość swoją i swoich dzieci.

Kup dziś 32500 akcji za 250 $ (można płacić w ratach 10 x 25 $),
które za rok będą w cenie 1$/akcję.

Nie przegap takiej okazji. Za rok będziesz żałował.
Nie zwlekaj.

Dostępne procesory :
- OKPAY (Komisja 0,55%) Czas rejestracji: 1-2 minut
- Przelew (cały świat) (+ prowizja w wysokości do 2%) wpisu czasie: 1-5 dni roboczych
- PerfectMoney Czas rejestracji: 1-2 minut
- Qiwi (Komisja 0%) Czas rejestracji: 1 dzień roboczy
- Yandex.Money (prowizja 0,5%) Czas rejestracji: 1-2 minut
- karta bankowa (opłata wynosi 3,98%) (minimalna wypłata 10 rubli) (prowizja 3,98%) Czas rejestracji: 1-2 minut wysokości 1 transakcji dla Rosji nie powinien przekroczyć 160 000 kwocie 1 transakcji dla WNP i krajów bałtyckich - 30 000 nie jest ograniczona do liczby transakcji
- advCash Czas rejestracji: 1-2 minut
- WebMoney Czas rejestracji: 1 dzień roboczy
- karta bankowa (cały świat) (prowizja w wysokości 6%) (minimalna wpłata 15 $) Czas rejestracji: 1-2 minut wysokości 1 transakcji nie może przekraczać 1 000 USD, liczba transakcji nie jest ograniczona

Zarejestruj się a otrzymasz za darmo 100 akcji Skyway Capital
https://my.skyway.capital/?partner_id=122297

Czysty Link : https://my.skyway.capital Sad


Ja osobiście kupiłem pakiet za 250$ w 10 ratach po 25$.

Jeśli nie wiesz jak założyć konto zapraszam na pw.


RE: Sky Way akcje - biznes - selfie - 11-03-2016 13:43

Czysty link musi być klikalny.


RE: Sky Way akcje - biznes - count765 - 11-03-2016 13:44

Zarejestrować się można, czemu nie Smile


RE: Sky Way akcje - biznes - Karolek152 - 12-03-2016 12:50

Przez jakie procesory można wpłacać kasę?


RE: Sky Way akcje - biznes - espolecznosc - 12-03-2016 14:53

Dostępne procesory :
- OKPAY (Komisja 0,55%) Czas rejestracji: 1-2 minut
- Przelew (cały świat) (+ prowizja w wysokości do 2%) wpisu czasie: 1-5 dni roboczych
- PerfectMoney Czas rejestracji: 1-2 minut
- Qiwi (Komisja 0%) Czas rejestracji: 1 dzień roboczy
- Yandex.Money (prowizja 0,5%) Czas rejestracji: 1-2 minut
- karta bankowa (opłata wynosi 3,98%) (minimalna wypłata 10 rubli) (prowizja 3,98%) Czas rejestracji: 1-2 minut wysokości 1 transakcji dla Rosji nie powinien przekroczyć 160 000 kwocie 1 transakcji dla WNP i krajów bałtyckich - 30 000 nie jest ograniczona do liczby transakcji
- advCash Czas rejestracji: 1-2 minut
- WebMoney Czas rejestracji: 1 dzień roboczy
- karta bankowa (cały świat) (prowizja w wysokości 6%) (minimalna wpłata 15 $) Czas rejestracji: 1-2 minut wysokości 1 transakcji nie może przekraczać 1 000 USD, liczba transakcji nie jest ograniczona


RE: Sky Way akcje - biznes - Karolek152 - 12-03-2016 17:26

Brzmi ciekawie, chyba się zdecyduję. Zawsze lepiej wrzucić trochę grosza w coś takiego, niż w zwykłego typowego hyipa. Mam rozumieć, że sama rejestracja jak i posiadanie konta w tym projekcie jest darmowe? Nie trzeba płacić za utrzymanie konta jakiegoś abonamentu czy cuś? (pytam bo jestem trochę na bakier z rosyjskim Tongue)


RE: Sky Way akcje - biznes - espolecznosc - 13-03-2016 14:17

(12-03-2016 17:26)Karolek152 napisał(a):  Brzmi ciekawie, chyba się zdecyduję. Zawsze lepiej wrzucić trochę grosza w coś takiego, niż w zwykłego typowego hyipa. Mam rozumieć, że sama rejestracja jak i posiadanie konta w tym projekcie jest darmowe? Nie trzeba płacić za utrzymanie konta jakiegoś abonamentu czy cuś? (pytam bo jestem trochę na bakier z rosyjskim Tongue)

Nie trzeba nic płacić byłbym wdzięczny za reflinka Smile. Strona tez jest wersji angielskiej.

Podaj prawidłowe dane ponieważ robią weryfikacje telefoniczną, gadają po rusku i angielsku.

Nie mogę napisać do ciebie pw napisz ty do mnie !


RE: Sky Way akcje - biznes - mintek14 - 06-06-2016 09:20

Czy ktoś z tego forum zainwestował w to ?
Ok doczytałem że to jedno wielkie oszustwo Tongue


RE: Sky Way akcje - biznes - DamianA - 06-06-2016 09:43

Zbyt kolowe, żeby było piękne. Czy warto tutaj wchodzić jak sądzicie?


RE: Sky Way akcje - biznes - mintek14 - 06-06-2016 10:25

(06-06-2016 09:43)DamianA napisał(a):  Zbyt kolowe, żeby było piękne. Czy warto tutaj wchodzić jak sądzicie?
Masz na forum hyipowym dużo więcej opinii na ten temat, zdecydowanie nie warto