Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł (/Temat-mxrevshare-likesXl-future-adpro-inwestycja-2000zl-130323)

Strony: 1 2 3 4 5


mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - kostek880 - 11-03-2016 11:51

Witam,
Oplaca się na dzień dzisiejszy inwestowac w takie programy jak mxrevshare, likesXl, future adpro a może polecicie coś innego? Planuje na inwestycje wydać około 2000zł.


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - zet - 11-03-2016 12:15

Znam tylko MXRS i na te chwile uwazam go za jeden z lepszych na rynku.
Jest on polaczony z osmioma innymi programami admina, co daje stabilnosc,
oraz dodatkowy cykliczny dochod.
Co do pozostalych dwoch to sie nie wypowiadam, poprostu nie jestem i nie bede w nich.


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - count765 - 11-03-2016 12:36

HYIPy zawsze są ryzykowne, aczkolwiek ten MX faktycznie dobrze rokuje i wygląda na to, że raczej trochę pociągnie. Ale nie doradzam i nie namawiam do inwestycji, opieram się tylko na tym, co zasłyszałem Smile


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Blasphem - 11-03-2016 14:17

Ja polecam traffichubb - start był 1 marca, admini znani promotorzy i ldierzy grup z MPA, grupa na fb z natychmiastowymi informacjami i przede wszystkim program bardzo szybko się rozrasta - już ponad 5 000 zarejestrowanych. Póki co naliczenia 6% dziennie, później spadna do standardowego poziomu 2-3%.
Link w mojej sygnaturce


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Bentley1 - 11-03-2016 15:54

Ja również polecam mxrevshare, revshare połączony z matrycami to dosyć ciekawe rozwiązanie dające 2 źródła dochodu Smile


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - todek78 - 11-03-2016 17:08

MXrevshare oczywiście bardzo dobry program, ale rozważył bym również Adpackpro, nowy program realnej firmy reklamowej z realnymi produktami i bez problematycznych procesorów Smile
Również polecam Recyclix. Za ok. miesiąc jedziemy na dni otwarte fabryki na Łotwę Smile


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Dzipsiok87 - 13-03-2016 12:49

RevShare zawsze są ryzykowane. Moim zdaniem poczytaj o wszystkich, a jak będziesz podejmował decyzje patrz na właścicieli. Poczytaj o tym ile mają biznesów jakie itd. Możesz się odezwać do mnie to coś doradzę. Może spodoba Ci się biznes innego typu. Kontakt znajdziesz w sygnaturze. Co do samego MxRev to dobra opcja znany Admin i godne uwagi. Polecam


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - rafi213 - 13-03-2016 14:38

A ja polecam FutureAdPro - żaden rev share nie miał na starcie takiego zaplecza jak 18 miesiecy istniejący portal społecznościowy a także matryce i to 10-cio poziomowe.
Najlepiej poczytaj ten temat:

http://zarabiam.com/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - dariuszxdd - 14-03-2016 14:11

Jestem prawie we wszystkich wyżej wymienionych ( w LikesXL nie jestem ) i musze powiedzieć, ze nie moge wydac złej opini o MXrevshare napewno.

FutureAdPro również jest dobrą opcją, jak nie wiele lepszą od MXrevshare .

Musisz Podjąć decyzję.

Proponuję wejść do każdego z jakąś sumką. oczywiście z taką, żeby coś tam pracowało i było widać efekty.

wkładanie po kilka dolarów nie ma sensu.

O LikesXL nie wypowiadam się, bo nie jestem tam. Aczkolwiek opinie są Pozytywne. ( Nie ma co sugerować się opiniami z Forum, lub przymykać oko, bo wiele osób wypowiada się negatywnie, a nie jest nawet w danym programie )


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Podgor - 14-03-2016 20:45

MXRevshare ma szansę pociągnąć kilka lat, ja osobiście za jakiś rok planuję wyjść. Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu to piramida i kiedyś upadnie.