Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie postów/tematów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie postów/tematów (/Temat-Pisanie-postow-tematow-130311)

Strony: 1 2 3


RE: Pisanie postów/tematów - dazy19 - 07-04-2016 12:35

Napisalem pw bo od dluzszego czasu brak wplaty i kontaktu :/


RE: Pisanie postów/tematów - milo - 13-04-2016 09:02

Tak, tak.. Nie było mnie na forum troche czasu ale to bylo spowodowane pracą/zyciem prywatnym.
Już wszystkim odpisałem, jeszcze w tym tygodniu zostaną wysłane zaległe wypłaty.


RE: Pisanie postów/tematów - seo - 19-04-2016 12:48

Podepnę się pod temat szukam kogoś kto podjołby się napisania postów na forach lub blogach
reklamujących oprogramowanie lub stronę
za każdego posta płacę 30gr
za napisanie na stronach związanych z edukacją, fora uczelniane blogi płacę 40gr za posta
posty mogą być wklejane ciągle te same
na każdej stronie max po 2 posty potrzebuje ich w dużej ilości nawet po kilkaset postów. Wypłacanie codziennie
kontakt [email protected] lub gg 4 7 3 0 2 5 0


RE: Pisanie postów/tematów - kryspin90kalecki - 21-04-2016 19:07

Czekam, czekam i czekam. Od 30marca... A mamy już 21kwiecień, czy wypłacisz mi w końcu? Piszę na pw do Ciebie, również na forum na którym pisałem posty/tematy i zero odpowiedzi..


RE: Pisanie postów/tematów - milo - 21-04-2016 21:10

Do niedawna sadzilem caly czas ze mcbabcia sie z Tobą rozliczyl, a sam nie posiadalem czasu (studium, praca +zycie prywatne) i nie zawsze moglem wejsc na forum.
Juz odpisalem Ci na PW, do poniedzialku wszystko zostanie uregulowane.


RE: Pisanie postów/tematów - Efektmotyla - 24-04-2016 07:51

Ja napisałem do mcb i również żadnego odzewu..

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka


RE: Pisanie postów/tematów - Daft19 - 24-04-2016 16:46

(19-04-2016 12:48)seo napisał(a):  Podepnę się pod temat szukam kogoś kto podjołby się napisania postów na forach lub blogach
reklamujących oprogramowanie lub stronę
za każdego posta płacę 30gr
za napisanie na stronach związanych z edukacją, fora uczelniane blogi płacę 40gr za posta
posty mogą być wklejane ciągle te same
na każdej stronie max po 2 posty potrzebuje ich w dużej ilości nawet po kilkaset postów. Wypłacanie codziennie
kontakt [email protected] lub gg 4 7 3 0 2 5 0

Kłócicie sie ze ktos jest nie wyplacalny, a ja polecm Piotra z 101% pewnością. Od tygodnia pisze dla niego na blogach/forach reklamę i jest w pełni wyplacalny! Idzie na rękę i pieniadze nie są zle, zarobilem u niego kolo 100zl za jakies 6godzin pracy! POLECAM!


RE: Pisanie postów/tematów - kryspin90kalecki - 29-04-2016 18:51

(21-04-2016 21:10)milo napisał(a):  Do niedawna sadzilem caly czas ze mcbabcia sie z Tobą rozliczyl, a sam nie posiadalem czasu (studium, praca +zycie prywatne) i nie zawsze moglem wejsc na forum.
Juz odpisalem Ci na PW, do poniedzialku wszystko zostanie uregulowane.

napisałeś to 04-21-2016 21:10 , jest 29.04 i nadal nic..
A pisze zarówno na forum do MCB jak i na pw do Ciebie.


RE: Pisanie postów/tematów - Efektmotyla - 29-04-2016 19:37

Ja to samo, o co chodzi?

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka


RE: Pisanie postów/tematów - przemoprzemek4 - 03-05-2016 14:14

Hmm. Czekam na zapłatę za 120 postów. Na początku było ok jak rozliczyliśmy się za te 20, ale teraz, gdy już ponad 3 tyg. to jest kiepsko..