Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YouTube ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YouTube ! (/Temat-YouTube-130309)

Strony: 1 2 3


RE: YouTube ! - dominatorek1 - 08-05-2017 12:20

Co polecacie do nabijania wysokiej jakości wyświetleń dla polski ?


RE: YouTube ! - full2000 - 26-07-2017 12:50

Do osób które kontaktują się ze mną w sprawie PPI/YouTube: z racji tego że coraz mniej odwiedzam to forum - na priv. podaję adres e-mail pod który mam podpiętą aplikację na tel. i mogę tam odpisywać na bieżąco napływające pytania. Wspomniana forma kontaktu jest wyłącznie dla zarejestrowanych (pode mną) osób, serwis nie ma znaczenia. Serdecznie pozdrawiam - full


RE: YouTube ! - Dzonyy - 02-09-2018 12:15

Jakby ktoś nie potrafił robić własnych filmów to zapraszam do kontaktu [email protected]

Chętnie zajmę się tworzeniem takich produkcji Smile


RE: YouTube ! - zibov - 05-09-2018 08:36

Ma ktoś lepszy panel niz smmstore ? nie wiem co sie stało wrzucam video wszystkie taki ladny opis.hr viewsy po 1.5$ a mimo to nie moge przebic sie do top 5 .... Jak to jest że czasami video nie ma wogole tagów i ma malo wyswietlen a mimo to jest na dobrej pozycji.


RE: YouTube ! - Shadecaster2 - 05-09-2018 09:07

(05-09-2018 08:36)zibov napisał(a):  Ma ktoś lepszy panel niz smmstore ? nie wiem co sie stało wrzucam video wszystkie taki ladny opis.hr viewsy po 1.5$ a mimo to nie moge przebic sie do top 5 .... Jak to jest że czasami video nie ma wogole tagów i ma malo wyswietlen a mimo to jest na dobrej pozycji.
po nabiciu wyświetleń, like, komentarzy trzeba odczekać 1-2tyg żeby pozycja poszła w góre


RE: YouTube ! - full2000 - 06-09-2018 14:26

(05-09-2018 09:07)Shadecaster2 napisał(a):  
(05-09-2018 08:36)zibov napisał(a):  Ma ktoś lepszy panel niz smmstore ? nie wiem co sie stało wrzucam video wszystkie taki ladny opis.hr viewsy po 1.5$ a mimo to nie moge przebic sie do top 5 .... Jak to jest że czasami video nie ma wogole tagów i ma malo wyswietlen a mimo to jest na dobrej pozycji.
po nabiciu wyświetleń, like, komentarzy trzeba odczekać 1-2tyg żeby pozycja poszła w góre

Jak najbardziej podzielam wypowiedź Shadecaster'a, trzeba swoje odsiedzieć/wyczekać Smile