Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin generator - program - ktoś zna? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitcoin generator - program - ktoś zna? (/Temat-Bitcoin-generator-program-ktos-zna-130306)

Strony: 1 2


Bitcoin generator - program - ktoś zna? - rachman - 10-03-2016 19:39

Zna ktoś programik ze strony: bitcoin-for-you.com ?

Skaner wirusów virustotal.com nie znajduje nic podejrzanego, strona na badbitcoin.org nie widnieje...

Program polega wg filmiku na "programowym pomnażaniu satoshi" czy jak to nazwać Wink Podejrzewam że po wysłaniu kasy na program do depozytu ona magicznie... znika Smile

Ktoś próbował?


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - GPlayer - 10-03-2016 19:43

Nie ma takiego czegoś Tongue

Nic lepiej nie ściągaj Smile


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - sitnicki - 10-03-2016 19:54

Bitcoin oparty jest o klucze kryptograficzne. Żaden program nie jest w stanie "sklonować", "dodrukować","wygenerować", czy "skopiować" Bitcoinów.
Do ich wygenerowania potrzebna jest Terra moc. Banki posiadają dużo słabsze klucze kryptograficzne. Jeśli zostałby złamany Bitcoin, to banki padły by kilka lat wcześniej.

Że skaner wirusów nic nie wykrywa, to nic nie znaczy, mówię to jako programista.
Taki program może być przykładowo "ściągaczem" czegoś większego czego nie chciałbyś mieć na swoim komputerze.


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - Takimyk - 10-03-2016 19:57

Kurcze, nie ma ? A może słyszeliście coś o generatorze EURO ? Najlepiej jakby generował tak z minimum 100k na dobę. beka facepalm beka


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - rachman - 10-03-2016 20:01

Ściągnąłem po to by zeskanować ale nie rozpakowałem archiwum. Nie mam zamiaru testować - jestem ciekaw czy ktoś się na to wziął Wink

Raczej stawiam że wysłane satoshi się nie pomnoży a cudownie "zniknie" Wink

ps teoria ze ściąganiem czegoś na komp też możliwa - o ssaniu czegoś albo aktualizacji jest na filmiku czy coś w tym stylu - oglądałem film bez głosu Smile

Pomysłowość ludzka hehe


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - Tomasz_z_Arabia - 21-05-2017 01:29

A ja z kolei przestrzegam przed Bitcoin Free Generator http://btcgenerator.xyz/

Na próbę zapłaciłem "miners fee" i oczywiście nic mi nie przelali.


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - lamar6 - 21-05-2017 15:56

(10-03-2016 19:39)rachman napisał(a):  Zna ktoś programik ze strony: bitcoin-for-you.com ?

Skaner wirusów virustotal.com nie znajduje nic podejrzanego, strona na badbitcoin.org nie widnieje...

Program polega wg filmiku na "programowym pomnażaniu satoshi" czy jak to nazwać Wink Podejrzewam że po wysłaniu kasy na program do depozytu ona magicznie... znika Smile

Ktoś próbował?

Nikt przy zdrowych zmysłach nie próbował. BTC nie można ot tak wygenerować jakimś śmiesznym programikiem.
Pooglądaj sobie może jakieś filmiki o BTC, poczytaj coś, żeby zrozumieć o co w tym biega. Traktuj BTC jak normalną gotówkę bo to faktycznie tak należy traktować.
Wpłaciłbyś komuś pieniądze, żeby w ten sposób generował ci dodatkowe złotówki? No raczej nie. BTC też nie będzie. To nie jest jakaś aplikacja na Google Play, nie ma tutaj hacka na dodatkowe kredyty.


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - rachman - 21-05-2017 18:46

Życia chyba nie znasz albo statystyk bo wielu zdrowych, rozsądnych na co dzień ludzi daje się nabierać na setki różnych myków Wink Dlatego spytałem czy akurat tu ktoś złapał się na to. Z ciekawości.

Cytat:Wpłaciłbyś komuś pieniądze, żeby w ten sposób generował ci dodatkowe złotówki?
Opisałeś większość rodzajów inwestycji... Dajesz komuś mniej/bardziej zaufanemu kasę by ją pomnażał Wink


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - Adam05 - 21-05-2017 23:42

Lepiej dać sobie spokój z takimi stronkami Wink


RE: Bitcoin generator - program - ktoś zna? - rachman - 22-05-2017 00:48

Wiadomo ale czasami podglądając takie myki można wymyśleć całkiem zacną niszę...