Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka firma do subów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaka firma do subów? (/Temat-Jaka-firma-do-subow-130280)



Jaka firma do subów? - chomik3 - 10-03-2016 00:54

Chciałbym stworzyć swój landing page jednak nie korzystać z pośredników typu firesub czy eforsa.
Mam umowę z dotpayem, jednak wymagają oni by umieścić dane o firmie na podstronie z płatnością, co akurat średnio mi pasuje - nie chciałbym by potem moje dane latały po Internecie.
Która firma "luźno podchodzi" do tematu i nie wymaga podawania swoich danych?
Jak potem wygląda sytuacja z subami?
Chciałbym stronę oprzeć o model sub-sms, jednak jak to potem wygląda z wysyłką smsów? Muszę się tym zająć całkowicie sam czy jest jakaś firma która ma gotowce typu horoskop czy słowka z angielskiego?
Jeśli sam to na jakiej zasadzie to dokładnie działa?


RE: Jaka firma do subów? - Kiljan - 10-03-2016 02:02

Nie znajdziesz takiej firmy bo wtedy ta firma razem z tobą łamałaby prawo telekomunikacyjne. Właściciel usługi musi być podany na stronie.


RE: Jaka firma do subów? - getshow - 10-03-2016 03:00

Dokładnie, jest ciężko znależć cokolwiek podobnego.


RE: Jaka firma do subów? - full2000 - 10-03-2016 15:37

SubmitPays powinno coś poradzić ! Smile


RE: Jaka firma do subów? - chomik3 - 10-03-2016 16:13

Chodzi mi o to, że dotpay chciał dokładnie i widocznym miejscu dane firmy - zaraz obok pola do podawania numeru. Dane firmy mogę dać, ale wole to dać do regulaminu czy innej podstrony.