Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● (/Temat-%E2%97%8F-%E2%97%8F-%E2%97%8F-Grupy-na-Facebooku-znoszace-zlote-jaja-%E2%97%8F-%E2%97%8F-%E2%97%8F-130274)

Strony: 1 2 3


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - Tyrkijt - 10-03-2016 21:49

Polecam! Szybko, sprawnie i na temat! Big Grin


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - surfer0700 - 10-03-2016 21:50

Okazało się że Milewski i Marcel to tak naprawdę Mikey! (mam dowody na gg Big Grin ) Jerk
Transakcja z tym userem to czysta przyjemność. Grupy dodane bardzo szybko. Kontakt... cóż... bardzo... hmn... dogłębny i rozwarty. Lol
POLECAM!


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - Mikey - 11-03-2016 19:25

Do niedzieli 100 grup tylko 3,5 zł. Zapraszam na PW/GG.


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - themi8 - 14-03-2016 00:00

Jest pytanie o moto grupy no I moze fitness wyslalem Ci pm

Sent from my D2303 using Tapatalk


● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - Mikey - 14-03-2016 07:33

Wszystkie zaległe zamówienia zrealizuje napóźniej o 17 dzisiaj!


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - Snaggy - 14-03-2016 12:58

Mikey, masz moze grupy zagraniczne? Smile

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - Mikey - 14-03-2016 18:55

Skrill odpada, z zagranicznymi też cienko niestety. @[Kingakozina] @[Snaggy]


@[themi8] Nie otrzymałem wiadomości. Najlepiej napisz na GG.


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - Mounthains - 14-03-2016 20:10

Polecam. Transakcja w 10 min. Szybko i sprawnie Smile


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - themi8 - 14-03-2016 20:43

(14-03-2016 18:55)Mikey napisał(a):  Skrill odpada, z zagranicznymi też cienko niestety. @[Kingakozina] @[Snaggy]


@[themi8] Nie otrzymałem wiadomości. Najlepiej napisz na GG.
A lipa nie mam gg, pm wyslalem Ci przezyjesz tapatalk moze temu

Sent from my D2303 using Tapatalk

(14-03-2016 18:55)Mikey napisał(a):  Skrill odpada, z zagranicznymi też cienko niestety. @[Kingakozina] @[Snaggy]


@[themi8] Nie otrzymałem wiadomości. Najlepiej napisz na GG.
A lipa nie mam gg, pm wyslalem Ci przezyjesz tapatalk moze temu

Sent from my D2303 using Tapatalk


RE: ● ● ● Grupy na Facebooku znoszące złote jaja! ● ● ● - elbowndg - 14-03-2016 23:09

No więc tak.
Grupy miały być wysokiej jakości (podobno selekcjonowane), także myślę że mogę wyrazić moje niezadowolenie.
Kupiłem 1h temu i jedyne co jest na plus, to że szybko dodawał grupy (do momentu gdy powiedziałem żeby przestał, o tym dalej).
Pierwsze grupy pojawiły się bardzo szybko, postanowiłem sprawdzać na bieżąco i oto rezultaty.
Na 30 grup 14 wymagało potwierdzenia posta przez admina (no truno mogłem zapytać wcześniej czy takie grupy też tam są no ale po "wysokiej jakości", "wyselekcjonowane" liczyłem na to że po prostu takich grup tu nie będzie bo tego typu grupa nie przyda się kompletnie do niczego, no ale ok przyjmijmy moja wina), 6 grup było totalnie zaspamowanych przez boty i 99,9 postów w tych grupach to sam spam reklamami sub sms, w kolejnych 5 grupach nie było kompletnie żadnej aktywności (1-2 posty miesięcznie bez żadnych komentarzy i like). Ponadto co najmniej kilka grup miało poniżej 1k ludzi. Także zostało nam 5 grup z których 2-3 można nazwać "wyselekcjonowanymi" bądź "wysokiej jakości" (był na nich nawet spory ruch, wiadomo posty z reklamami też się przewijają no ale to jak wszędzie, jednak jest ich na tyle mało że można by coś z tych 3 grup wywalczyć).
Po tym fakcie powiedziałem Mickeyowi by przestał dodawać mnie do grup dalej bo szkoda mojego i jego czasu, później jeszcze do kilku grup dołączyło mnie po akceptacji admina, tam też oczywiście kilka było z postami do zaakceptowania bądź zaspamowanych.
Także w ostatecznym rozrachunku na około 50 grup jakieś 5-7 było OK. No trochę marnie jak na zapewnienia w temacie (nie liczyłem na 100/100 super dobrych grup ale 50% lekko zaspamowanych i z jakimś ruchem by mnie zadowoliło jednak 10% jest poniżej oczekiwań)

Taka moja ocena
Pozdrawiam Smile