Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Post na publicznym FB - odzysk! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Post na publicznym FB - odzysk! (/Temat-Post-na-publicznym-FB-odzysk-130270)



Post na publicznym FB - odzysk! - Ironic - 09-03-2016 22:06

Mam pytanie za sto punktów poza tematem bo zdolni jesteście a sprawa wydaje się absurdalna ale kto powiedział, że niemożliwa.... - mianowicie, czy jest taka możliwość by odczytać, zobaczyć gdzieś w sieci post, który był na fanpagu FB publicznym pewnej firmy i go skasowali (nie mam screena, wiec może jest jakimś cudem możliwość zobaczenia tego w sieci, w której nic nie ginie przecież...), są może jakieś bazy, które przetrzymują jakiś czas takie sprawy ?


RE: Post na publicznym FB - odzysk! - matiu0100 - 12-03-2016 21:38

Bazy są ale musiałbyś na nie trafić i się do nich dostać, a jak wiadomo zwykły użytkownik tego nie zrobi.


RE: Post na publicznym FB - odzysk! - Ironic - 13-03-2016 21:28

(12-03-2016 21:38)matiu0100 napisał(a):  Bazy są ale musiałbyś na nie trafić i się do nich dostać, a jak wiadomo zwykły użytkownik tego nie zrobi.

Czyli pozamiatane ? Czy znasz takiego 'niezwykłego' bo bardzo mi zależy na tym....Smile ?


RE: Post na publicznym FB - odzysk! - matiu0100 - 13-03-2016 21:35

Niestety nie znam [LOUDLY CRYING FACE]

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Post na publicznym FB - odzysk! - Ironic - 13-03-2016 21:42

(13-03-2016 21:35)matiu0100 napisał(a):  Niestety nie znam [LOUDLY CRYING FACE]

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

No to trzeba szukać piratów/hackerów eheh. Wyższa szkoła jazdy, nie dla mnie.


RE: Post na publicznym FB - odzysk! - daniel42na - 13-03-2016 21:51

Google cache potrafi przetrzymywać skasowaną zawartość strony, również facebooka o ile to było niedawno. Jeśli pamiętasz fragment, nawet kilka wyrazów których szukasz to wpisz je w wyszukiwarge Google i jeśli cokolwiek wyskoczy to obok linku wybierz trójkącik i kliknij "kopia".

[Obrazek: scca8Ou.png]


RE: Post na publicznym FB - odzysk! - Ironic - 13-03-2016 22:12

Niestety było to w grudniu i widzę, że nie ma w tym co wyszukało. Post niedostępny Sad