Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wiesz co zrobić z resztkami satoshi ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie wiesz co zrobić z resztkami satoshi ? (/Temat-Nie-wiesz-co-zrobic-z-resztkami-satoshi-130264)



Nie wiesz co zrobić z resztkami satoshi ? - dazy19 - 09-03-2016 21:15

Witam, pewnie mało kto mnie zna na forum.Jestem Jeff i zajmuję się przede wszystkim zbieractwem i skracaniem (bez większego sukcesu). Ostatnio bawiłem się trochę z kranikami ale to było bez sensu :/ pomyślałem że jest wiele osób które dochodzą do tego samego wniosku.

Jeśli masz jakieś małe ilości które nie są Ci do niczego potrzebne albo po prostu chcesz mnie wesprzeć choć nie mam jakiegoś celu ( niemal jak polski złomiarz ) oto mój adres 1FnPudNV6yVEVwVwo1M6tGAp3kRgg1DG6J . Pozdrawiam, dla każdego kto odda łapka w góre Smile


RE: Nie wiesz co zrobić z resztkami satoshi ? - Watoga - 09-03-2016 21:34

Całe forum juz leci sie Ci zrzucic na całego 1 BTC.
Widze to juz ktorys raz na tym forum.. Skad sie bierzecie ludzie wg?

Najlepiej byloby gdyby ludzie wchodzili na kraniki i klikali pod twoj adres bitcoin :-P :-P :-P :-P


RE: Nie wiesz co zrobić z resztkami satoshi ? - staleczka134 - 09-03-2016 21:40

Ze ja tez nie wpadlem na taki sposob. Ide kupic btc i mu wplace Smile


RE: Nie wiesz co zrobić z resztkami satoshi ? - mikuss - 09-03-2016 22:59

Nie rozumiem nawet fundamentu tematu.
Ty liczysz, że dostaniesz datki, coś w stylu darowizn jakie można znaleźć w niektórych kranikach ? Nie wydaje mi się, że cokolwiek od kogoś dostaniesz a korzystając ze sprawdzonych i płacących kraników prędzej sam uzbierasz btc niż z datków o ile jakiekolwiek dla Ciebie się pojawią Tongue

P.S patrząc na adres i widząc 0 to mówi samo za siebie w kwestii zainteresowania podarowaniem Tobie przez kogoś nawet jakichś drobniaków Tongue


RE: Nie wiesz co zrobić z resztkami satoshi ? - rachman - 09-03-2016 23:31

Żebranie nie jest tu zabronione? Co ty to o złomiarzach... oni w przeciwieństwie do Ciebie mają cel - sprzedać i zarobić na chleb lub impreza
Jak ktoś ma resztki to wrzuci w hyip i zobaczy czy urośnie czy się przewali więc raczej nie licz na wiele. Bierz się do roboty a nie jojczysz. Każdy prawie zaczynał od kraników mimo że to nudne i żmudne. Od razu na wyższy poziom nie wskoczysz. Bez doświadczenia lub kasy możesz pomarzyć. Skubaj ile się da, inwestuj, pomnażaj i byle do przodu.


Nie wiesz co zrobić z resztkami satoshi ? - Hybrid1990 - 21-10-2017 11:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.