Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy By gege17 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy By gege17 (/Temat-Dziennik-Pracy-By-gege17-130261)

Strony: 1 2


Dziennik Pracy By gege17 - gege17 - 09-03-2016 20:31

Jeszcze się nie zaczęło,ale jestem już w programach.
Jakich?
Future Ad Pro oraz Infinii.
Future Ad Pro to typ TM. Już wykupiłem matrycę za 35$ i czekam na wejście smoka. Moje oficjalne inwestycje planuje na 500$. Nie oficjalnie 2500$ Wink
Infinii.
Jest to program dzięki czemu twój biznes dropshippingowy będzie lepszy.
Wyobraź sobie dropshipping z aliexpress na allegro.
Zakładasz konto na Aliexpress oraz na allegro.
Piszesz ofertę na allegro,kopiujesz zdjęcie z aliexpres. Zastanów się ile czasu ci z tym zejdzie?
A co jeśli ktoś kupi na allegro twój produkt,a okaże się,że na aliexpress już go nie ma? Musisz zwrócić pieniądze.
Współpracując z Infinii robisz tak.
Zakładasz konto na Paypal,Amazon i ebay.
Wchodzisz na amazon i porównujesz ceny z Ebayem. Następnie gdy znajdziesz interesujące produkty kopiujesz link do produktu z Amazon i wklejasz w odpowiednią rubrykę w Infinii i opis oraz zdjęcia automatycznie dodawają ci się na platformę ebay. Co jeśli aukcja na Amazon się skończy? Automatycznie i twoja aukcja kończy się na ebay i nie masz problemów z oddawaniem pieniędzy lub negatywnych komentarzy. Uwaga! Dodajesz tylko swoją cenę.
Jak masz działać? Kupujesz na Amazon.com i wystawiasz na ebay.com, a nie kupujesz z Amazon.com,a wystawiasz na Ebay.uk,rozumiesz?
Osobiście ja zauważyłem,że taniej jest niektóre produkty sprzedawać z Ebay na Amazon. Ale to kwestia poszukania z tym, że gdy kupujesz z Amazon i sprzedajesz na ebay to przesyłka jest za darmo.
Gdy zostaniesz moim partnerem dodam Cię do grupy na Facebooku,Skype oraz wyślę materiały.
Koszty jakie są związane z Infinii to 60$ co miesiąc to takie wirtualne biuro,ale nie musisz od razu płacić. By być aktywnym to płaci się 10$ i zbierasz sobie partnerów.
Na pierwszy ogień pójdzie Future Ad Pro z Infinii czekam na kartę Visa.
Na co zbieram pieniądze? Na pewno na nowe aparaty słuchowe dlatego zależy mi na kilku partnerach wtedy szybciej mógłbym zebrać jakieś pieniądze,ale oczywiście to nie jedyny cel. Zbieram pieniądze także na konia i by w końcu wrócić do kraju na stałe Smile
Ref na Future Ad Pro http://grzeniu.futurenet.club
Infinii: muszę sam Cię dodać. Więc napisz Priv jaki chcesz mieć nick/login (nie można go zmienić) twoje imię oraz adres e-mail.


RE: Dziennik Pracy By gege17 - full2000 - 09-03-2016 20:59

Powodzenia ! Smile

PS. jak coś to mogę polecić 2 dobre programy


RE: Dziennik Pracy By gege17 - gege17 - 09-03-2016 21:01

Dawaj Wink


RE: Dziennik Pracy By gege17 - gege17 - 19-03-2016 16:03

Wprowadzam do swoich zarobków nowy program.
Amazing5.net
Wpłacasz minimum 20$ i masz 5% z tego co wpłaciłeś przez 24H.
Zacząłem w środę więc w czwartek i piatek urosło mi już 2$. Zamierzam wrzucić 200$ by szybciej reinwestować. Minimum reinwestycja to 20$.
Naliczenia od poniedziałku do piątku.
Reflink: https://amazing5.net/?ref=Grzeniu
Czysty: http://www.amazing5.net
Czwartek
[Obrazek: amm.jpg]
Piątek

[Obrazek: ama2.jpg]


RE: Dziennik Pracy By gege17 - gege17 - 01-04-2016 11:05

Długo nic się nie odzywałem bo w sumie na razie reinwestuje.
[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik Pracy By gege17 - tomek019 - 05-04-2016 20:38

Jeśli chodzi o Future Net to tutaj dużo sie powiedzieć nie da -> dobry czas na wejście w ten biznes z odpowiednią strategią Huh

A przy okazji widze amazing5 nabiera popularności na polskich forach ostatnio Rolleyes


RE: Dziennik Pracy By gege17 - gege17 - 05-04-2016 21:06

Mam nadzieję,że amazing5 będzie bardzo długo Wink Ale powiem szczerze,że ŻAŁUJE co do Amazing5!


RE: Dziennik Pracy By gege17 - tomek019 - 05-04-2016 21:11

(05-04-2016 21:06)gege17 napisał(a):  Mam nadzieję,że amazing5 będzie bardzo długo Wink Ale powiem szczerze,że ŻAŁUJE co do Amazing5!

ja bym pewnie ulokował $$$ gdzie indziej Jerk2


RE: Dziennik Pracy By gege17 - gege17 - 05-04-2016 22:04

A ja bym ulokował w Amazing5.net ale więcej Big Grin Dlatego żałuje. 10.000 zł już przelane na blockchain i czekam na zakup dwóch matryc w Future Ad Pro i reszta idzie na adpacki. Już jutro! Wink


RE: Dziennik Pracy By gege17 - tomek019 - 05-04-2016 22:59

No ja matryce mam 3 a adpacki juz jutro zgadza sie Wink

tapnięte