Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Cloud Mining - 20 GHs na zawsze [Najlepsze ustawienia, metody i opis] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Darmowy Cloud Mining - 20 GHs na zawsze [Najlepsze ustawienia, metody i opis] (/Temat-Darmowy-Cloud-Mining-20-GHs-na-zawsze-Najlepsze-ustawienia-metody-i-opis-130253)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Free Cloud Mining BTC, większa prędkość przy "hakowaniu" innych [Aktualnie 130$/rok] - Soylent - 14-03-2016 16:34

Shakowanie nie jest tak groźne bo sami możemy robić to samo. Jeżeli wyjeżdżamy gdzieś i nie mamy dostępu do konta możemy je zamrozić (freeze). Co do aktywności to faktem jest, że siedząc na stronie (nawet niedługo) możemy być bezpieczniejsi i zyskać trochę bonus pkt lub GH/s, ale strona pozwala nam zacząć i rozwijać tam nasze zyski za darmo, więc warto wejść na parę minut co by wyświetlić kilka reklam i tym samym zyskać bonusy.


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na zawsze. [Double Mining, Hakowanie, Bonus Punkty] - Soylent - 17-03-2016 17:40

Zaktualizowałem post wyjaśniając większość opcji na stronie.


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na zawsze. [Double Mining, Hakowanie, Bonus Punkty] - MisieQ88 - 17-03-2016 21:01

Mam problem, bo shakowałem prawie 30GHs i mam informację, że więcej nie mogę i muszę wymienić BTC na GHs albo bonus na GHs zrobiłem to i nadal nie mogę hackować... A mam tylko 112GHs Sad co robić??
I o co chodzi z tym Overclock'iem??


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na zawsze. [Double Mining, Hakowanie, Bonus Punkty] - Soylent - 17-03-2016 23:10

(17-03-2016 21:01)MisieQ88 napisał(a):  Mam problem, bo shakowałem prawie 30GHs i mam informację, że więcej nie mogę i muszę wymienić BTC na GHs albo bonus na GHs zrobiłem to i nadal nie mogę hackować... A mam tylko 112GHs Sad co robić??
I o co chodzi z tym Overclock'iem??

Kiedy przejdziesz do zakładki hakowania powinieneś mieć informację o tym ile jeszcze potrzebujesz przetransferować BTC na GH.
Overclock produkuje więcej BTC, ale twoje GHs spadają i potem ich nie odzyskujesz. Może trwać maksymalnie godzinę żebyś nie stracił zbyt wiele GHs.


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na start, na zawsze [Double Mining, Bonus Punkty] - mcraft - 28-03-2016 19:09

No dobra a ja shakowałem kogoś na 0.4xxxx i mi tego nie doliczyło? po jakim czasie mi to doliczy ?


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na start, na zawsze [Double Mining, Bonus Punkty] - skocznowaty - 29-03-2016 09:53

dowody wypłat ?

jak się ochronić przed zostaniem zhackowanym ?


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na start, na zawsze [Double Mining, Bonus Punkty] - Doomin - 19-05-2016 15:58

Podbijam pytanie. Czy warto nadal korzystać z tego serwisu?


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na start, na zawsze [Double Mining, Bonus Punkty] - Vindow - 21-05-2016 19:04

Świetna strona, ale beznadziejna grafika i bez przerwy się tnie.
Poszło z refa.

Edit: Reklamy już mnie dobijają. Zasłaniają cały ekran.


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na start, na zawsze [Double Mining, Bonus Punkty] - wilmak1 - 24-05-2016 15:11

Poszło z refa,
narazie bez inwestycji, ale nie wykluczam.
Pozdrawiam Big Grin


RE: Darmowy Cloud Mining - 20 GH/s na start, na zawsze [Double Mining, Bonus Punkty] - Soylent - 24-05-2016 15:41

Dziękuję za wszystkie rejestracje z reflinka.
W pierwszym poście dodałem link do ich jedynej strony na facebooku gdzie znajdziecie dowody wypłat dla użytkowników.