Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałem oszukany przez [email protected] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Zostałem oszukany przez [email protected] (/Temat-Zostalem-oszukany-przez-Arka-Leadmore-pl-130242)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - ELdollaro - 09-03-2016 19:36

A konkurencja już się zainteresowała Jerk2 Pewnie zaraz zobaczymy nowy baner na forum "u nas nie banujemy użytkowników za byle co" Big Grin
[Obrazek: Screenshot_2016_03_09_19_33_14.png]


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - light - 09-03-2016 19:47

(09-03-2016 19:30)Shadow271 napisał(a):  
(09-03-2016 19:25)light napisał(a):  I to się nazywa powód do zbanowania konta i nieodpisywania, tak? No to sorry... nadal mnie nie fascynuje podejście do usera skoro zapytanie wysyłasz na e-maila o numery telefonu, a blokuje Ci konto...

Czasami lepiej zerwać współpracę

Twoje maile też wysokim poziomem nie powalają.

Ale nie rozumiem o co Ci chodzi, co masz Ty aktualnie do mego poziomu, czy pierwszy mail napisany do serwisu jest bez poziomu? Napisałem normalnie po prostu z prośbą o sprawdzenie... to tak samo jakbym Cię zapytał "Co ma piernik do wiatraka" to jest na takiej samej zasadzie, tu chodzi o blokadę konta "z dupy" bo mu się tak widzi i potem nieodpisywanie... super. Podejrzewam, że długo byś z takimi Ty podejściami nie utrzymał serwisu, jeżeli tak sądzisz, że wszystko w porządku jest.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Meloman - 09-03-2016 19:56

5 strona tematu i nadal żadnych konkretnych wyjaśnień, sam jestem ciekaw czy to użytkownik był zły, czy Leadmore, bo raczej tak za nic banów nie dają Big Grin

@Edit
Oznaczę @[Leadmore], bo może nawet nie widzieli.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Dante_/ - 09-03-2016 20:05

Meloman przed edycją napisałeś, że od pierwszego kontaktu z LM jesteś niezadowolony ( czy może od czasu kiedyś nie chcieli zgodzić się nie wypłatę poniżej 50pln? ), a to powiedz jak długo 'pracowałeś' pod skrzydłami LM, jeżeli nawet nie umiesz dobić do 50pln, a później pytasz się o wypłacenie salda poniżej 50pln.

(19-02-2016 12:34)Meloman napisał(a):  Czy mam możliwość wypłacenia 37,5 PLN z mojego konta w jakikolwiek sposób?
Jak coś proszę o wiadomość na PW, albo tutaj @[Leadmore] Smile



RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Meloman - 09-03-2016 20:42

Wybacz @[Dante_/], ale niezbyt wiem o co Ci chodzi?
To że nie mogłem wypłacić poniżej 50zł to wiem, ale co do tego ma, że nie chciało mi się dobijać do 50 PLN i to co napisałem powyżej to naprawdę nie rozumiem.
Czy popełniłem jakąś zbrodnię za zadanie pytania czy mam możliwość wypłacenia 37,5 PLN z ich serwisu Big Grin?


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - dbnszk - 09-03-2016 20:44

Z konwersją było różnie...

Ostatnio miałem z 18.18% przy 11 wyświetleniach udało mi się zdobyć 2 leady .. Ale to podczas spamu o prawie 2 w nocy.. gdzie rano moich postów na grupie nie było...... A pracuje na awaryjnym koncie gdzie ilość grup to może z 8.. i spamuje w koło na tych 8 grupach.. i to właśnie tej nocy spamowałem rano chciałem wejść czy coś wpadło jeszcze... no i dostałem bana a zazwyczaj miałem po 2% 5-8 leadów i 250-300 wizyt. i to był mój 4 dzień na leadmore ..


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Dante_/ - 09-03-2016 20:45

(09-03-2016 20:42)Meloman napisał(a):  Wybacz @[Dante_/], ale niezbyt wiem o co Ci chodzi?
To że nie mogłem wypłacić poniżej 50zł to wiem, ale co do tego ma, że nie chciało mi się dobijać do 50 PLN i to co napisałem powyżej to naprawdę nie rozumiem Rolleyes

Wejdź w swoje posty, wszystkie nie tylko na temat LM i piszesz tam, że nie masz wgl pojęcia o sub sms to w jakim stopniu LM zaszło tak Tobie za skórę, że od samego początku ich nie lubisz. Widziałem też, że złe zdanie masz o eforsie Jerk

@Edit
Nie wiem po co ludzie oczerniają LM, jeżeli każdy 'serwis' jest dla nich zły.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Meloman - 09-03-2016 20:48

(09-03-2016 20:45)Dante_/ napisał(a):  
(09-03-2016 20:42)Meloman napisał(a):  Wybacz @[Dante_/], ale niezbyt wiem o co Ci chodzi?
To że nie mogłem wypłacić poniżej 50zł to wiem, ale co do tego ma, że nie chciało mi się dobijać do 50 PLN i to co napisałem powyżej to naprawdę nie rozumiem Rolleyes

Wejdź w swoje posty, wszystkie nie tylko na temat LM i piszesz tam, że nie masz wgl pojęcia o sub sms to w jakim stopniu LM zaszło tak Tobie za skórę, że od samego początku ich nie lubisz. Widziałem też, że złe zdanie masz o eforsie Jerk

@Edit
Nie wiem po co ludzie oczerniają LM, jeżeli każdy 'serwis' jest dla nich zły.
Ale gdzie ja nazwałem Leadmore tymi złymi, weź mi wskaż w moich którychkolwiek postach, bo ja nic takiego nie widzę Undecided?


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Dante_/ - 09-03-2016 20:52

(09-03-2016 20:48)Meloman napisał(a):  
(09-03-2016 20:45)Dante_/ napisał(a):  
(09-03-2016 20:42)Meloman napisał(a):  Wybacz @[Dante_/], ale niezbyt wiem o co Ci chodzi?
To że nie mogłem wypłacić poniżej 50zł to wiem, ale co do tego ma, że nie chciało mi się dobijać do 50 PLN i to co napisałem powyżej to naprawdę nie rozumiem Rolleyes

Wejdź w swoje posty, wszystkie nie tylko na temat LM i piszesz tam, że nie masz wgl pojęcia o sub sms to w jakim stopniu LM zaszło tak Tobie za skórę, że od samego początku ich nie lubisz. Widziałem też, że złe zdanie masz o eforsie Jerk

@Edit
Nie wiem po co ludzie oczerniają LM, jeżeli każdy 'serwis' jest dla nich zły.
Ale gdzie ja nazwałem Leadmore tymi złymi, weź mi wskaż w moich którychkolwiek postach, bo ja nic takiego nie widzę.

Jeżeli @[Admin] może sprawdzić, post @[Meloman] przed edycją to prosiłbym bardzo. A co do Ciebie to ja nie wiem jak trzeba być głupim żeby oczerniać, a jak ktoś zwraca Tobie uwagę to edytujesz post.

@Edit
Na tym kończę dyskusję z Tobą, a jak Admin albo ktoś inny z wyżej postawionych mógłby pokazać post przed edycją Meloman'a, to dziękuję.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Meloman - 09-03-2016 20:58

(09-03-2016 20:52)Dante_/ napisał(a):  
(09-03-2016 20:48)Meloman napisał(a):  
(09-03-2016 20:45)Dante_/ napisał(a):  
(09-03-2016 20:42)Meloman napisał(a):  Wybacz @[Dante_/], ale niezbyt wiem o co Ci chodzi?
To że nie mogłem wypłacić poniżej 50zł to wiem, ale co do tego ma, że nie chciało mi się dobijać do 50 PLN i to co napisałem powyżej to naprawdę nie rozumiem Rolleyes

Wejdź w swoje posty, wszystkie nie tylko na temat LM i piszesz tam, że nie masz wgl pojęcia o sub sms to w jakim stopniu LM zaszło tak Tobie za skórę, że od samego początku ich nie lubisz. Widziałem też, że złe zdanie masz o eforsie Jerk

@Edit
Nie wiem po co ludzie oczerniają LM, jeżeli każdy 'serwis' jest dla nich zły.
Ale gdzie ja nazwałem Leadmore tymi złymi, weź mi wskaż w moich którychkolwiek postach, bo ja nic takiego nie widzę.

Jeżeli @[Admin] może sprawdzić, post @[Meloman] przed edycją to prosiłbym bardzo. A co do Ciebie to ja nie wiem jak trzeba być głupim żeby oczerniać, a jak ktoś zwraca Tobie uwagę to edytujesz post.

@Edit
Na tym kończę dyskusję z Tobą, a jak Admin albo ktoś inny z wyżej postawionych mógłby pokazać post przed edycją Meloman'a, to dziękuję.
Dziękuję @[Dante_/], że kończysz tą beznadziejną dyskusję, to raczej nie miejsce na to Smile
Lepiej zajmijmy się tą sprawą której dotyczy ten temat, a szczególnie po prostu poczekajmy na wyjaśnienie Leadmore.