Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałem oszukany przez [email protected] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Zostałem oszukany przez [email protected] (/Temat-Zostalem-oszukany-przez-Arka-Leadmore-pl-130242)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Krissu - 09-03-2016 15:36

(09-03-2016 15:27)Jork napisał(a):  Pomyśl czy za bardzo się nie chwaliłeś, że zarabiasz w internecie i czy jakiś pseudo znajomy nie był zazdrosny i czy nie kupił kikanaście starterów po 30gr i z jednego ip nabił z 20 leadów.
To jest bardzo prawdopodobne kolega koledze tak zrobił jak jeszcze do gimnazjum chodziłem jeden był zazdrosny że zarabia wiecej od niego i bach kupił startery z allegro po 30gr za sztuke i też dostał taką wiadmość ale od hotcash bo na HC zarabiał wtedy.

W takim razie, niech przeanalizują te leady i jeśli faktycznie będzie coś na rzeczy, trzeba prosić LM o wyjaśnienia i przedstawienie dowodów. Zawsze można się dogadać, żeby te 'niewłaściwe' leady odjąć od konta. Bangla! Smile


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - dbnszk - 09-03-2016 15:38

(09-03-2016 14:45)milosz998 napisał(a):  Jasne już widzę jak pan Arek dyma gościa na marne 100 złotych realizujac wypłaty na kilka tysięcy. Chłopie zastanów się lepiej co promowałeś, pewno fraudowałeś czy coś.

ja nawet nie wiem co to znaczy "fraudować" Xpokerface

fakt, skuteczność miałem wysoką ale to przez to że, spamowałem po północy na grupach +18 >.<...... Na pewno nie oszukałem tego serwisu, JA TYLKO SPAMOWAŁEM NA GRUPACH.. Promowałem "konkurs lte"


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - szykiryki - 09-03-2016 15:45

No to jak praworzadnie promowales, tym bardziej domagalabym sie wyjasniem. Niech naswietla czy chodzi o puste leady, czy o aktywacje z jednego ip itp. Zreszta pewnie jak Lm wejdzie w ten temat, sami powiedza o co chodzilo


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - light - 09-03-2016 15:56

Siema, wierzę autorowi tego tematu, że leadmore go mogło oszukać, Sam się przejechałem u nich na freebiz dawnym gdzie ciężko pracowałem a on jak buc mi zablokował konto "z dupy" Opiszę ową sytuację z Maja 2014 roku z serwisu jego freebiz (aktualne leadmore). Spamiłem w grupach wtedy pamiętam i uzyskałem środku do wypłaty na konto bankowe, wówczas otrzymałem 3 numery telefonu na Fanpage gdzie osoby podały mi numery telefonu z rzekomym zabraniem pieniędzy z ich konta, a u mnie nie doliczyło tych rejestracji, napisałem e-maila do szanownego serwisu następującego:
[Obrazek: 36Jl61h.png]

Na drugi dzień otrzymałem następującą odpowiedź:

[Obrazek: 6qAAZsR.png]

No to mu na to odpisałem tak:

[Obrazek: vTWm1xN.png]


I cisza.... temat znikł konto zablokował i usunął z serwisu w sposób gówniarski, inaczej się tego nie da nazwać, trzymam się nadal z tego serwisu z daleka.
Osobiście na firesubie zarabiam od tamtej pory i jestem super zadowolony, dziennie +200 wyciągnę spokojnie, a leadmore niech żałuje z takim podejściem do osoby w taki chamski że stracił takiego ziomka, nie mówię, że dobrego ale w miarę dobrego jak Ja.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Dante_/ - 09-03-2016 16:02

(09-03-2016 15:38)dbnszk napisał(a):  
(09-03-2016 14:45)milosz998 napisał(a):  Jasne już widzę jak pan Arek dyma gościa na marne 100 złotych realizujac wypłaty na kilka tysięcy. Chłopie zastanów się lepiej co promowałeś, pewno fraudowałeś czy coś.

ja nawet nie wiem co to znaczy "fraudować" Xpokerface

fakt, skuteczność miałem wysoką ale to przez to że, spamowałem po północy na grupach +18 >.<...... Na pewno nie oszukałem tego serwisu, JA TYLKO SPAMOWAŁEM NA GRUPACH.. Promowałem "konkurs lte"

Te halo, a w pierwszym poście jest, że spamowałeś w ogłoszeniach i grupach MŁODZIEŻOWYCH..pokerface


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - light - 09-03-2016 16:12

Ja na temat tego serwisu napisałem wiązankę wyżej. Pozdrawiam.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - dbnszk - 09-03-2016 16:24

(09-03-2016 16:02)Dante_/ napisał(a):  
(09-03-2016 15:38)dbnszk napisał(a):  
(09-03-2016 14:45)milosz998 napisał(a):  Jasne już widzę jak pan Arek dyma gościa na marne 100 złotych realizujac wypłaty na kilka tysięcy. Chłopie zastanów się lepiej co promowałeś, pewno fraudowałeś czy coś.

ja nawet nie wiem co to znaczy "fraudować" Xpokerface

fakt, skuteczność miałem wysoką ale to przez to że, spamowałem po północy na grupach +18 >.<...... Na pewno nie oszukałem tego serwisu, JA TYLKO SPAMOWAŁEM NA GRUPACH.. Promowałem "konkurs lte"

Te halo, a w pierwszym poście jest, że spamowałeś w ogłoszeniach i grupach MŁODZIEŻOWYCH..pokerface

Mam ci wysłać liste grupy i nazwy kont kolego ? Nie rozumiem Cię po co się przyczepiasz do mnie... spamuje praktycznie na każdej grupie do której mnie przyjmą i nie trzeba czekać na potwierdzenie administratora.. A faktem jest że większość grup do których należę to młodzież i ogłoszenia [sprzedam itd]... Napisałem na email do leadmore o wytłumaczenie..


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Dante_/ - 09-03-2016 17:06

To w takim razie powiedz co jest w Twoim spamie takiego dobrego, że masz jak sam napisałeś masz dużą skuteczność, jak dla mnie na 100% Twoje leady to fraudy, nie ważne czy to Twoje czy kolegi, czy nawet kogoś z rodziny, to są fraudy na TWOJE KONTO.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Toskan - 09-03-2016 17:21

Poczekajmy... chlopak napisal do LM, a znajac zycie i Arek jak zobaczy temat to sie wypowie.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Shadow271 - 09-03-2016 17:24

@[dbnszk] ile uv miałeś, i % konwersji?

Exclamation
@[light] też bym Cię zbanował Tongue