Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałem oszukany przez [email protected] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Zostałem oszukany przez [email protected] (/Temat-Zostalem-oszukany-przez-Arka-Leadmore-pl-130242)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - KeramxD - 09-03-2016 14:58

Nie jestem związany z sub SMS dlatego się zapytam. Co nawet gdyby miał małą liczbę wyświetleń a dużo konwersji, przecież firma też zarabia na prowizji. Dobrze myślę?


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Julia49 - 09-03-2016 14:59

Oszuści czają się wszędzie Wink ;/


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - armada23 - 09-03-2016 15:02

(09-03-2016 14:45)milosz998 napisał(a):  Jasne już widzę jak pan Arek dyma gościa na marne 100 złotych realizujac wypłaty na kilka tysięcy. Chłopie zastanów się lepiej co promowałeś, pewno fraudowałeś czy coś.

Zapewne z okazji dnia kobiet darmowe doładowanie dla Pań Big Grin Ahahah


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - szykiryki - 09-03-2016 15:12

(09-03-2016 14:58)KeramxD napisał(a):  Nie jestem związany z sub SMS dlatego się zapytam. Co nawet gdyby miał małą liczbę wyświetleń a dużo konwersji, przecież firma też zarabia na prowizji. Dobrze myślę?
Dobrze myslisz Wink. Mozesz miec 100 uv i 50 aktywacji, zwlaszcza przy zgrabnie i perswazyjnie przygotowab realcontencie.
Czasami po prostu zdarzaja sie kwiatki, ze ktos sam sobie nabija leady i ma np. co dzien 2 uv i 50% czy 100% skutecznosc, oczywiscie nie mowie, ze autor tego tematu tak mial.
Zreszta nie powiedzial nic wiecej poza tym, ze go skubneli na stowke Tongue


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - pietreczka - 09-03-2016 15:13

(09-03-2016 14:34)dbnszk napisał(a):  "to jest kur*a dramat..."

Więc polecicie mi jakiś serwis który nie poleci sobie w chu*a? Wiem że to dział dla szitmore, napiszcie mi na pw Wink

Żaden serwis nie ma podjazdu do FIRESUBa imo Wink
Podwyższanie stawki, wypłaty, kontakt z Kiljańczykiem, wszystko na + ;d


Zostałem oszukany przez [email protected] - Mikey - 09-03-2016 15:15

Jeśli leady nie były "puste" czyli firma pobrała prowizje no to powinni wypłacić...


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - KeramxD - 09-03-2016 15:16

No ale nawet jak ma 1uv a robi konwersje to tez przecież mają chyba prowizje. Nie rozumiem jak można oszukać taki system. Może i dobrze Smile


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - szykiryki - 09-03-2016 15:22

Stawiam raczej na puste leady z jednego ip...
Ale to moze wyjasnic tylko autor tematu z lm.
Jak wszystko bylo ok, to powinien cisnac o swoj hajs


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Toskan - 09-03-2016 15:27

@keramxd firma nie zarabia na konwersji, tylko na aktywacjach. Konwersja to stosunek % uv (wejsc) do leadow (aktywacji) Kapisz? Wink


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Jork - 09-03-2016 15:27

Pomyśl czy za bardzo się nie chwaliłeś, że zarabiasz w internecie i czy jakiś pseudo znajomy nie był zazdrosny i czy nie kupił kikanaście starterów po 30gr i z jednego ip nabił z 20 leadów.
To jest bardzo prawdopodobne kolega koledze tak zrobił jak jeszcze do gimnazjum chodziłem jeden był zazdrosny że zarabia wiecej od niego i bach kupił startery z allegro po 30gr za sztuke i też dostał taką wiadmość ale od hotcash bo na HC zarabiał wtedy.