Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałem oszukany przez [email protected] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Zostałem oszukany przez [email protected] (/Temat-Zostalem-oszukany-przez-Arka-Leadmore-pl-130242)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Zostałem oszukany przez [email protected] - dbnszk - 09-03-2016 13:54

Dziś chciałem zobaczyć mój stan konta na leadmore... ku mojemu zdziwieniu że nie moge zalogować się na konto, zaglądam na pocztę.. a tam dostaje wiadomość od p.Arka..

Cytat:W związku z generowaniem sztucznych aktywacji wypłata została wstrzymana. Środki nie zostaną wypłacone, a konto zablokowane. Jednocześnie informuje o zakazie zakładania kolejnego konta.

--
Leadmore.pl - Nowa jakość wśród programów partnerskich.

to ma być jakiś żart? Spamuje z 2 kont na fb na różnych grupach młodzieżowych i ogłoszeniach.. Jestem zawiedziony.. i nie polecam Sad 100 zł poszło się je**ć


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - surfer0700 - 09-03-2016 14:04

A czego ty się spodziewałeś po leadmore?
Dzień kobiet był, wydatki, trzeba trochę leadów poucinać Jerk


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - mateusz2045 - 09-03-2016 14:06

Pewnie jakaś akcja ze stonogą


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Toskan - 09-03-2016 14:31

Dostac taka wiadomosc, a na koncu dopisek 'Leadmore nowa jakosc wsrod programow partnerskich' bezcenne Wink


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - dbnszk - 09-03-2016 14:34

"to jest kur*a dramat..."

Więc polecicie mi jakiś serwis który nie poleci sobie w chu*a? Wiem że to dział dla lm, napiszcie mi na pw Wink


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - ClassAxion - 09-03-2016 14:44

(09-03-2016 14:34)dbnszk napisał(a):  "to jest kur*a dramat..."

Więc polecicie mi jakiś serwis który nie poleci sobie w chu*a? Wiem że to dział dla szitmore, napiszcie mi na pw Wink

Może HotCash? Jerk


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - milosz998 - 09-03-2016 14:45

Jasne już widzę jak pan Arek dyma gościa na marne 100 złotych realizujac wypłaty na kilka tysięcy. Chłopie zastanów się lepiej co promowałeś, pewno fraudowałeś czy coś.


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - szykiryki - 09-03-2016 14:46

Sprobuj firesub i leadnow-calkiem niezle konwertuja. Premium- hotcash i mylead. Jesli jednak rzeczywiscie w jakis sposob sztucznie nabijales aktywacje, to w innych serwisach moze Cie spotkac to samo Smile.
Na Twoim miejscu cisnelabym ostro LM o dokladnie wyjasnienia , na pewno nie odpuscilabym widzac, ze moj sposob promocji byl ok... Ale jak dzialales to tylko Ty wiesz Tongue


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - erykziele12 - 09-03-2016 14:50

Pisz o przedstawienie numerów z których wpadały leady i głębsze wyjaśnienie sytuacji. Jak nie fraudowałeś to najprawdopodobniej dowaliła Cię konkurencja ze starterami po 20 gr z allegro, do leadmore raczej sie nie ma co przyczepiać. Smile


RE: Zostałem oszukany przez [email protected] - Dante_/ - 09-03-2016 14:50

I ten tytuł "Zostałem oszukany przez Arka Leadmore.pl" XDDDDD, jakieś podstawy mieli żeby Ciebie zablokować, ponieważ pewnie ty ich OSZUKAŁEŚ. A tak wgl to jaką konwersję miałeś, bo mogę założyć się, że bardzo dużą, a mało wyświetleń.