Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyBitsco.in super faucet - PŁACI ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MyBitsco.in super faucet - PŁACI ! (/Temat-MyBitsco-in-super-faucet-PLACI-130227)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: MyBitsco.in super faucet - WYPŁATY WSTRZYMANE !!! - mikuss - 01-04-2016 11:10

Selektywne wypłaty = SCAM


RE: MyBitsco.in super faucet - WYPŁATY WSTRZYMANE !!! - Zaróbmy Razem - 01-04-2016 13:56

Pogadam z nim jeszcze, zobaczymy Tongue


RE: MyBitsco.in super faucet - WYPŁATY WSTRZYMANE !!! - Zaróbmy Razem - 01-04-2016 19:54

Napisałem mu, żeby sprawdził zawieszone wypłaty od 20 marca. Odpisał, że sprawdzi i podziękował, także jeśli nie wypłaci to znaczy, że już całkowicie w wuja leci. Szkoda, bo miły człowiek się wydawał Big Grin


RE: MyBitsco.in super faucet - WYPŁATY WSTRZYMANE !!! - heelto - 01-04-2016 23:07

No proszę Tongue
Ale klikać nadal nie mogę 'you have 1501 Plays in this month.'

[Obrazek: dowod4.png]


RE: MyBitsco.in super faucet - WYPŁATY WSTRZYMANE !!! - nakay - 02-04-2016 09:25

Cud cudow dzis sie stal i okolo 100k satoshi z 3 wyplat, ktore stały od 22 marca doszly... LOL status zmienil sie na paid i hajsiwo jest na wallecie. Mam nadzieje, ze Wam tez wyplaci


RE: MyBitsco.in super faucet - WYPŁATY WSTRZYMANE !!! - Zaróbmy Razem - 02-04-2016 10:09

No i git, dotrzymał słowa Big Grin


RE: MyBitsco.in super faucet - WYPŁATY WSTRZYMANE !!! - baranczyk - 02-04-2016 10:47

No to wygląda na to, że wszystko wróciło do normy. Wszystkie wypłaty w portfelu Smile


RE: MyBitsco.in super faucet - WYPŁATY WSTRZYMANE !!! - Zaróbmy Razem - 02-04-2016 10:49

Tylko moja z wczoraj nie jest w portfelu XD


RE: MyBitsco.in super faucet - PŁACI ! - szifo - 09-04-2016 07:40

Admin na Facebooku napisał, że po problemach wszystkie wypłaty teraz będą od razu wypłacane.
Wypłacili mi wszystkie zaległe oraz tą co zleciłem wczoraj Cool


RE: MyBitsco.in super faucet - PŁACI ! - Sahya - 09-04-2016 20:04

Gdybym mógł wleic adres portfela przy rejestracji byłby fajnie 444
EDIT: Wreszcie się udało facepalm
EDIT 2: Teraz nie mogę się zalogować bo wyświetla się napis w dziwnym języku. Czy na tej stronie da się cokolwiek zrobić? No czuję się SexSexSex