Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SUB- SMS pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SUB- SMS pytanie (/Temat-SUB-SMS-pytanie-130223)

Strony: 1 2


SUB- SMS pytanie - Strzala799 - 08-03-2016 21:00

Witam.
Mam kilka pytań dotyczących subskrypcji Sms.
1.Szukając jakiegoś serialu często napotykam na strony które wymagają aktywacji subskrypcji za obejrzenie filmu - Czy rzeczywiście jeśli możliwość w programach wrzucić jakiś film/gre/muzykę aby udostępniał się po aktywowaniu subskrypcji ? Jeśli tak to jaka firma proponuje taki program ?

2. Ostatnio na fejsie dostałem zaproszenie od znajomej do grupy Bony H&M, po kliknięciu w link, zapraszało automatycznie wszystkich moich znajomych i samo wystawiało komentarz z mojego konta co wyglądało mega realistycznie, przypuszczam że ktoś zbił na tym majątek Wink Ktoś napisał taki skrypt sam czy jest ogólnie dostępny w jakimś programie ?


RE: SUB- SMS pytanie - flyhigh - 08-03-2016 21:05

1. Nie, nikt nie dostaje dostępu do tych seriali i moze Ci grozic oskarzenie o oszustwo.

2. Nie ma skryptu ktory po kliknieciu zaprosilby wszystkich twoich znajomych. Zakladajac ze jestes ofiara. Najprostsza opcja to ktos z phishingu twoje haslo wylapal i sam zaprosil twoich znajomych do grupy Tongue.
A majątku na tym nie ma.


RE: SUB- SMS pytanie - Strzala799 - 08-03-2016 21:14

(08-03-2016 21:05)flyhigh napisał(a):  1. Nie, nikt nie dostaje dostępu do tych seriali i moze Ci grozic oskarzenie o oszustwo.

2. Nie ma skryptu ktory po kliknieciu zaprosilby wszystkich twoich znajomych. Zakladajac ze jestes ofiara. Najprostsza opcja to ktos z phishingu twoje haslo wylapal i sam zaprosil twoich znajomych do grupy Tongue.
A majątku na tym nie ma.

1. Tak myślałem.
2. Jeśli było tam kilka tysięcy osób i kilka setek komentarzy,a chociaż połowa wysłała sms-a, w tym kilka moich znajomych to raczej hajs się zgadzał po takiej akcji Wink

Czy Leadnow.pl będzie dobre aby zacząć zarabiać czy jest jakaś lepsza stronka aktualnie ?
Kiedyś trochę zarobiłem na fire sub -400zł w tydzień i mam kilka pomysłów tylko nie wiem jak wystartować z tym wszystkim bo widzę ze konkurencja spora.
Jakby ktoś chciał być moim mentorem to priv.


RE: SUB- SMS pytanie - flyhigh - 08-03-2016 21:45

2. Komentarze nabija "atakujący" przepraszam ze tak to nazwe ale przy phishingach to juz chyba mozna tak nazwac. I nie połowa wysyła komentarz. Ogólnie wejść jest gdzieś 1/300 użytkowników. I z tego dopiero konwersja jest w zależności od staranności przygotowania 5-18% więcej nie widziałem.

Leadnow jest spoko z tego co wiem. Ja działałem na HC, leadsales a aktualnie na eforsie.
A jakie masz pomysły podeślij na pw Tongue Chcesz w grupy się bawić, gotowymi programami czy masz jakiś własny plan i niszę?


RE: SUB- SMS pytanie - Toskan - 08-03-2016 21:46

Kazdy serwis jest dobry. Probuj i sprawdz ktory Ci najbardziej spasuje (konwersja, wyplaty, komunikacja etc.)


RE: SUB- SMS pytanie - yghgthjg - 08-03-2016 22:00

1. A i owszem. Większość serwisów oferuje, to jest tzw. real content, czyli ktoś dostaje to, na co aktywował ten numer. Po aktywacji numeru odblokowuje mu się to, przykładowo przy Erotycznej Kamerce, Pobieraniu, Filmów Online i tak dalej.


RE: SUB- SMS pytanie - LeadNow - 08-03-2016 22:35

Jako że zostaliśmy wspomniani, czujemy się wywołani do tablicy. Wszystko się zgadza, poza jednym - za pomocą naszego programu Pobierz123 naprawdę można ściągnąć praktycznie wszystko za pomocą sieci p2p Smile.

Zapraszamy do wypróbowania naszej oferty, a wszelkie pytania proponujemy zadawać w tym wątku: http://zarabiam.com/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196?page=47 Smile!


RE: SUB- SMS pytanie - flyhigh - 09-03-2016 01:11

yghgthjg, Przepraszam, jak sobie wyobrażasz "nowy odcinek gry o tron" trzy dni przed jego premierą?

Albo przejrzyj programy z sex kamerek które krążą. Większość zdjec tych lasek znajdziesz na 4chanie z przed kilku lat Tongue.

Pobieranie pliku owszem, zgadzam się. Ale nie widzę wielu innych rzeczy które rzeczywiscie daja dostęp. A na pewno nie realnie patrząc po tym co jest promowane Wink


RE: SUB- SMS pytanie - hubert5544 - 09-03-2016 02:01

(09-03-2016 01:11)flyhigh napisał(a):  yghgthjg, Przepraszam, jak sobie wyobrażasz "nowy odcinek gry o tron" trzy dni przed jego premierą?

Albo przejrzyj programy z sex kamerek które krążą. Większość zdjec tych lasek znajdziesz na 4chanie z przed kilku lat Tongue.

Pobieranie pliku owszem, zgadzam się. Ale nie widzę wielu innych rzeczy które rzeczywiscie daja dostęp. A na pewno nie realnie patrząc po tym co jest promowane Wink

Ale pytanie dotyczyło tego czy to jest możliwe, a nie czy ludzie to robią Wink
Wiadomo że większość idzie na łatwiznę i oszukuje ludzi, ale są też tacy co (przynajmniej w pewnym sensie Tongue) próbują robić to "uczciwie" Wink


RE: SUB- SMS pytanie - Strzala799 - 09-03-2016 22:02

Cytat:flyhigh
Wiadomo że większość idzie na łatwiznę i oszukuje ludzi, ale są też tacy co (przynajmniej w pewnym sensie Tongue) próbują robić to "uczciwie"
Zdecydowana większość cygani i nic nie daje w zamian, zarabiając na naiwności Smile

Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedź Smile