Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile znajomych mozna dziennie dodac na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ile znajomych mozna dziennie dodac na FB (/Temat-Ile-znajomych-mozna-dziennie-dodac-na-FB-130219)



Ile znajomych mozna dziennie dodac na FB - Hopekk94 - 08-03-2016 19:29

Ile znajomych mozna dziennie dodac na Fb aby nie dostac blokady konta?
Mniej wiecej Smile 50 minimum 100 moze . Znacie dokladniejsze wartosci?


RE: Ile znajomych mozna dziennie dodac na FB - Hubert Oleszczuk - 09-03-2016 09:27

Ja dodawałem 20-30, potem często wyskakiwało ostrzeżenie. Sporo zależy od tego czy ludzie będą odpowiadać na zaproszenia, zgłaszać je jako spam.
Osobiście jak przez kilka dni z rzędu dodawałem więcej, to dostawałem blokadę na zapraszanie znajomych.


RE: Ile znajomych mozna dziennie dodac na FB - Hopekk94 - 09-03-2016 11:03

chodzi mi o akceptowanie zaproszeń Smile bo mam ich ponad 100 dziennie a dalo by rade zrobic i 300 dziennie Smile Sam nie zapraszam bo wlasnie zgloszenia Smile


RE: Ile znajomych mozna dziennie dodac na FB - matiu0100 - 12-03-2016 21:39

Ja raz miałem do przyjecia 1k i bez problemu sie udało Smile


RE: Ile znajomych mozna dziennie dodac na FB - Hopekk94 - 13-03-2016 10:50

Moze trzeba potwierdzic telefon Tongue Ok wiec juz wiem Dzieki do zamkniecia Wink