Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) (/Temat-Placi-E-cik-Traffic-Bonusy-130218)

Strony: 1 2


[Płaci] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Watoga - 08-03-2016 19:04

Witam

Przedstawiam Wam bux E-cik Traffic. Przejdźmy odrazu do konkretów.
MINIMUM DO WYPŁATY TO 2$


Zbieramy Coinsy czyli monety, które dostajemy za oglądanie reklam.
4000coins = 1$
Dziennie na koncie standard możemy obejrzeć max 100 reklam ( od 10 do 2 coins z przewagą tych niższych stawek )Nie musimy ich faktycznie oglądać
Za obejrzenie 40 stron dostajemy dzienny bonus, który wynosi 40 coins i rośnie po uzyskaniu następujących progów:
[Obrazek: lelev.jpg]
Dodatkowe bonusy otrzymujemy także, za zdobycie łącznie określonej liczby odwiedzonych stron:
[Obrazek: bonusy.jpg]
Na start otrzymujemy 500 coins i 1$

Bux oferuje także tzw. Lucky Wheel w której kręcimy kołem za 100coins.
A możemy wygrać 0.1/0.05$ , 200/300coins , 1/2 konta VIP. ( nie testowałem )
Jest także cotygodniowa loteria w której kupujemy tickety po 100coinsów.

Upgrade konta wygląda następująco:
[Obrazek: upgrade1.jpg]
Konto VIP pozwala na automatyczne przechodzenie, między stronami i nieograniczoną ilość reklam do obejrzenia.

Zaś program afiliacyjny wygląda tak:
[Obrazek: affilate.jpg]
UWAGA!
By zdobyć 100coins oraz 0.1$ za refa musi on wyklikać łącznie 500 wizyt !


Bux umożliwia standardowo możliwość wykupienia reklamy:
Banner 468x60 - 7 dni:200coins , 15 dni:350coins , 30 dni:650coins
Banner 728x90 - 7 dni:400coins , 15 dni:900coins , 30 dni:1600coins



Zapraszam do przetestowania !
impreza Ref: http://e-cik.com/?ref=890 impreza
Undecided Czysty: http://e-cik.com/ Undecided


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Fox90 - 08-03-2016 21:48

100 reklam? A ile jest dziennie dostępnych? Bo ja widzę kilka, nawet mając sto pkt dziennie to jest ponad miesiąc na 1$, a ja mam reklam za 54 pkt, nie dziękuje Smile


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Watoga - 08-03-2016 21:52

Fox wyklikaj wszystko i odswiez ta zakladke pojawia sie nowe. Dziennie 200pkt z klikow plus bonus dzienny.
Czyli aktualnie na start dziennie masz 240pkt.


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Watoga - 10-03-2016 12:54

Dziś mailowo otrzymałem kupon na 75 coinsów czyli ok 0.02$.
Zakręciłem tak dla testu 2 razy kołem za 100 coins. Wynik to 200 coinsów i 300 coinsów. Czyli 300 do przodu na czysto, ale to fart bo sposób na zarobek to nie jest wiadomo.
Wymieniam powoli coinsy na $.
[Obrazek: wymiany.jpg]
Powoli do celu czyli pierwszej testowej wypłaty.

Stan konta 1.34$


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Dzarooo - 10-03-2016 17:29

Sprawdzam aktualnie ten serwis, zakrecilem nawet kolem i udalo sie wygrac za pierwszym razem 2 dni vipa Big Grin spore ulatwienie bo reklamki za coiny laduja sie automatycznie same wiec nie trzeba klikac Wink no i brak limitow ... dam znac jak to wyglada pozniej : )

Edit: Na pierwszy rzut oka wyglada to marnie Tongue brak limitow na koncie vip nic nie daje bo i tak jest ich mniej niz 100(limit na koncie standard), obecnie mialem ich zaledwie 89. Najnizsza wartosc reklamy to nie 2 coiny a 1 coin(to tak dla sprostowania tego co autor napisal)... jedyny plus, przynajmniej w moim przypadku to taki ze zakrecilem kolem drugi raz no i wpadl jeszcze jeden dzien konta vip : ) no nic pobawie sie pare dni i zobaczymy jak to bedzie dalej Smile


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Watoga - 10-03-2016 23:00

Mysle ze brak duzej ilosci reklam jest spowodowany diloscia aktualnych uzytkownikow buxa siegajaca raptem ok 500 osob. Ale kto wie jak to działa :-P
W dowodach wyplaty na stronie sa screeny wyplat wiec do takowej sam mam zamiar dojsc by sprawdzic ale mysle ze z racji stawek nie siegajacych ilus centow za klik i systemu bonusow za aktywnosc bus placi normalnie takze zapewne chwile pociagnie.

Jak wiadomo za buxa bez wkladu jasne jest ze kokosow nie bedzie. Ale kazdy kto w buxach siedzi i klika wie jak to wyglada to mozna sprobowac.


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Fox90 - 24-03-2016 23:05

Jakimś cudem dobiłem do tych 2$ Smile Wypłata doszła po paru godzinach, więc na plus to że płaci, że płaci w miare szybko i zero prowizji, ale klikać trzeba że hej, gdyby nie koło fortuny to bym odpuścił wcześniej, a tak odpuszczam teraz Smile Ale kto lubi klikać to czemu nie.


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Watoga - 25-03-2016 05:56

Ja sam niedobiłem bo z komy nie klikam a aktualnie sie przeprowadzilem i jestem w trakcie zmian umow z dostawca neta... I troszke mnie to uziemiło..


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Dzarooo - 25-03-2016 15:48

(24-03-2016 23:05)Fox90 napisał(a):  Jakimś cudem dobiłem do tych 2$ Smile Wypłata doszła po paru godzinach, więc na plus to że płaci, że płaci w miare szybko i zero prowizji, ale klikać trzeba że hej, gdyby nie koło fortuny to bym odpuścił wcześniej, a tak odpuszczam teraz Smile Ale kto lubi klikać to czemu nie.

Ja wlasnie tez zlecilem 2 dolce i odpuszczam Tongue myslalem ze bedzie calkiem spoko ten serwisik, ale przelicznik punktow na dolce jest nie zbyt zachecajacy jednak Smile


RE: [NOWY] E-cik Traffic ( Bonusy ! ) - Watoga - 25-03-2016 15:57

Fakt jest taki, że 1$ to teraz nie 4 a 5k pkt.
Więc gdyby nie ten 1$ na dzień dobry wcale sam bym się za to nie brał.