Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Trzech $-ów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Trzech $-ów (/Temat-Dziennik-Trzech-ow-130202)

Strony: 1 2


Dziennik Trzech $-ów - abrzyski88 - 08-03-2016 13:10

Witam. Zakładając ten dziennik zaczynam tak właściwie aktywność na tym forum. Wcześniej tylko czytałem i obserwowałem. Zarabianiem w internecie zainteresowałem się zimą zeszłego roku. Miałem kilka niepowodzeń jak i kilka trafionych inwestycji, jednak teraz nie o tym Tongue


Swoją aktualną inwestycję zacząłem skromnie od resztek jakie zostały na Payzie czyli 3 $Rolleyes Zgodnie z zasadą że pieniądze które nie są w obrocie nie zarabiają postanowiłem jakoś ten majątek zainwestowaćBig Grin Po niedługich poszukiwaniach natrafiłem na programFortAdPays. Program działa od listopada 2014 więc długo jak na tego typu program zarobkowy. Na chwilę obecną oferuje zwrot w wysokości 220% w 110 dni. Procent jest spory jak widać jednak repurchase wynosi 50/50. Naliczenia dzienne są na stałym poziomie 2% (co łatwo policzyć z wyżej podanych danych)

Z racji tego że kwota, którą zainwestowałem nie powala nie będzie mi jej żal gdy coś pójdzie nie tak, jednak myslę, że coś ugrać się uda Sex

Celów na chwile obecną sobie wielkich nie stawiam, na razie wszystko idzie w reinwestycję.
Historia moich inwestycji w FortAdPaysprezentuje się nastepująco:
28.02.2016 wpłata 1$ i klikanie płatnych reklam po 0.5 centa za każdą
05.03.2016 dopłacenia kolejnych 2$ i w dalszym ciągu jak mam czas to klikam reklamy.

Na chwilę obecną pisania Tego wpisu sytacja prezentuję się następująco:

[Obrazek: fap.jpg]

Wynika z tego że:
- z naliczeń mam $0.2446 z czego 50% to repurchase
- wyklikanych reklam 157 co dało $0.781
- 3 aktywne adpacki

I od razu zakupiłem kolejnego ad packa za 1$, więc kręci się już 4$.


Postaram się systematycznie uzupełniać wszystkie dane i mam nadzieję ze dziennik ten zmotywuje mnie do dalszej pracy Sex


RE: Dziennik Trzech $-ów - full2000 - 08-03-2016 15:06

Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik Trzech $-ów - Pan Inwestor - 08-03-2016 20:20

Sam przymierzałem się do tego programu ale nie wiedzieć czemu odpuściłem w końcu. Jak spoglądam na ranking Alexa, to strona cały czas zdobywa coraz większą popularność (http://www.alexa.com/siteinfo/https%3A%2F%2Fwww.fortadpays.com) i pewnie jeszcze trochę pohula. Jeśli wierzyć administratorom, to mają już ponad 160 tys użytkowników. Ja mam zasadę, że nie wchodzę już do programu jak działa parę miesięcy, więc poobserwuję ile uda Ci się #abrzyski88 z niego wyciągnąć i będę mocno kibicował!


RE: Dziennik Trzech $-ów - paweuq - 08-03-2016 20:45

@[Pan Inwestor] Czyli mam rozumieć, że ty wchodzisz odrazu po rozpoczęciu działalnosci takiego programu?


RE: Dziennik Trzech $-ów - Pan Inwestor - 08-03-2016 20:57

Z reguły tak. Jeśli widzę, że ma dobre plany dające szansę na dłuższą inwestycję (ROI na poziomie 115%) to szybciej wejdę do takiego programu niż z ROI 175% w 30 dni). Może nie zawsze jestem od początku czy fazy pre-lunch ale do pierwszych 2-3 tygodni staram się dołączyć.


RE: Dziennik Trzech $-ów - abrzyski88 - 08-03-2016 22:38

I dlatego te 3$ przeznaczyłem tak właściwie na rozpoznanie ile z tego da się wyciągnąć i czy w ogóle jest to możliwe. Zapoznałem się z historią tego programu i wiem jakie jest ryzyko i z grubszą kasą na pewno bym nie wszedł w to, i nikogo nie namawiam. Jednak jeżeli coś uda się ugrać będzie fajnie 😀


RE: Dziennik Trzech $-ów - Toxyn - 09-03-2016 01:24

"Minimum 10 usd, you can add the desired funds automatically." Da się wpłacić mniejszą ilość niż $10 przez Payze? impreza


RE: Dziennik Trzech $-ów - abrzyski88 - 09-03-2016 07:46

Tak. Ja właśnie przez payze robiłem dwie wpłaty po 1$ i 2$.


RE: Dziennik Trzech $-ów - abrzyski88 - 09-03-2016 23:42

Witam. Smile
Jako, że dzień dobiega końca pora na drugi wpis i tym dzienniku. Hmm, cóż wydarzyło się dzisiaj ciekawego?? A no program działa i wypłaca, ja oczywiście wypłaty nie robiłem bo nie ma jeszcze czego wypłacaćTongue ale nie ma żadnych sygnałów od użytkowników by działo się coś niepokojącego z programem Smile

Pora więc na trochę statystyk co tam udało mi się dzisiaj zdziałać.

Od wczorajszego postu 4 paczki wypracowały $0.102
Reklam klikniętych na chwile obecną 231 wychodzi na to, że od wczoraj 74 reklamy wyklikałem, wow aż sam się zdziwiłemRolleyes
Ogólny stan konta wygląda tak:
[Obrazek: Bez_nazwy.jpg]



To na tyle w dzisiejszym wpisie, teraz pora uciekać spaćSmile


RE: Dziennik Trzech $-ów - maszhajs - 10-03-2016 00:14

jak przeczytałem opis to myślałem że to dziennik trzech kolesi i na końcu dałeś dolara bo w tej walucie będziecie zarabiać hehe beka powodzenia Wink